Dinsdagslunch / Lunch du mardi

image - Dinsdagslunch / Lunch du mardi

Over

Een keer per maand koken de leerlingen van BuSo Kasterlinden lekkere gerechten voor buurtbewoners. Kom bij ons aan tafel voor een heerlijke lunch en een gezellig samenzijn met andere buurtbewoners, de medewerkers en de vrijwilligers van De Zeyp.
Op de kaart: Griekse salade met feta, fruitsalade met ijs.
Koffie/thee en water/sap zijn inbegrepen in de prijs.
Une fois par mois, les élèves du BuSo Kasterlinden préparent de délicieux plats pour les habitants du quartier. Rejoignez-nous pour un délicieux lunch et un moment de convivialité avec d’ autres résidents, le personnel et les bénévoles de GC De Zeyp.
Au menu: Salade grecque à la feta, salade de fruits et glace.
Café/thé, eau/jus sont inclus dans le prix.
In samenwerking met / En collaboration avec: BuSo Kasterlinden
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Uitstappen / Ontdekkingen / Patrimonium
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Alle kerstmarkten in België

De winter heeft zo zijn minder leuke kanten, zoals de koude temperaturen, de kans op verkoudheid en het gevoel van vermoeidheid dat soms om de hoek komt kijken. Maar gelukkig weegt dat allemaal niet op tegen de vele voordelen die dit seizoen te bieden heeft. De winter brengt namelijk een bijzondere, bijna betoverende sfeer met zich mee: denk aan de geur van warme glühwein, gezellige avonden bij het vuur, de feestdagen die warmte en samenhorigheid brengen, en natuurlijk het spektakel van vuurwerk

Vandaag

Meer evenementen vandaag