Agenda: Beurzen in Luxemburg

Agenda met evenementen

Geen evenementen gevonden...

Wij denken echter dat de onderstaande evenementen u kunnen interesseren:

FILTRES
Filteren op typen
ALLE
Beurs
Braderie
Rommelmarkt
Markt
Varia
Filteren op indicatoren
Speciaal voor kinderen
Speciaal voor gezinnen
Speciaal voor kinderen
Speciaal voor gezinnen
Speciaal voor studenten
Artikel 27
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Doven en slechthorenden
Speciaal voor studenten
Artikel 27
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Doven en slechthorenden
Filteren
CALENDRIER
Agenda
318 evenement(en) gevonden (301 tot 350)
Rommelmarkt - Sint-Gillis (maandag)(elke week)

Rommelmarkt - Sint-Gillis (maandag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Maurice Van Meenen
Sint-Gillis - Bruxelles
Rommelmarkt - Forest (dinsdag)(elke week)

Rommelmarkt - Forest (dinsdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Saint Denis
Forest - Bruxelles
Bio-markt Ukkel(elke week)

Bio-markt Ukkel

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Homère Goossens
Uccle - Bruxelles
De markt met ambachtelijke producten vindt elke zondagmorgen plaats op het Homère Goossensplein (naast het Sint Pietersvoorplein), van 8 tot 17 uur. U kunt er verschillende ambachtelijke producten vinden zoals kazen, brood, fruit en groenten van biologische en natuurlijke oorsprong en ook ambachtelijke creaties van juwelen, snuisterijen, enz. Kom er zeker een kijkje nemen!!!
Rommelmarkt - Châtelineau (zaterdag)(elke week)

Rommelmarkt - Châtelineau (zaterdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Wilson
Châtelineau - Hainaut
Rommelmarkt - Binche (zaterdag)Elke zaterdag

Rommelmarkt - Binche (zaterdag)

Elke zaterdag
Markten en Rommelmarkten Markten
Grand-Place de Binche
Binche - Hainaut
Rommelmarkt - Ham-sur-Heure (donderdag)(elke week)

Rommelmarkt - Ham-sur-Heure (donderdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Ham-sur-Heure
Ham-sur-Heure - Hainaut
Rommelmarkt - Barbençon (donderdag)(elke week)

Rommelmarkt - Barbençon (donderdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Barbençon
Barbençon - Hainaut

Eurometropolis Brocante Kinepolis Hasselt

Elke donderdag van 09:00 tot 12:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Kinepolis Hasselt
Hasselt - Limburg - Vlaams Gewest
Geachte Standhouders en Bezoekers.De Eurometropolis Retro en Art Déballages aan Kinepolis Hasselt iedere wekelijkse Donderdagmorgen van 9u-12u en iedere Famiflora Moeskroen vrijdagavond 18u-20u starten op vanaf 11/07 en 12/07 respectievelijk!Uitzetten-Déballage stipt vanaf het aangegeven startmoment 9u of 18u, inpakken vanaf 12u of 20u!Alle kortingen zoals op Woensdagmorgen in Kortrijk-Brico zullen gehandhaafd blijven ook in Hasselt en Famiflora Moeskroen, namelijk:0.01€ per stuk max 500 stuk of 5€ max!(Dit om te motiveren ook kleine stukken mee te nemen)Regenpremie van 5€ bij regen!0.02€ per km boven de 50 km bvb.300 km-50= 250km ×0.02×2=10€ max!(Dit om verre rijder-bezoekers ook te motiveren, kopen-verkopen te combineren)Mensen die een van de 2 eerste editie’s(11 en 18 juli) mee doen ,krijgen voor altijd VIB bonus van 5€ per keer!(Als we voor 10 jaar gaan en u komt 20 keer per jaar=1000€ dan zal u als medestichter dit besparen!)Enkel oude en decoratieve zaken plus kunst, geen Nieuw noch voeding, geen laptops,noch gereedschappen ,geen kledij, geen gsm‘s,geen schoenen, ....Bij twijfel bel je !
Rommelmarkt - Bailièvre (donderdag)(elke week)

Rommelmarkt - Bailièvre (donderdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Bailièvre
Bailièvre - Hainaut

Wekelijkse vintage rommelmarkt Rekkem & Menen

Elke zaterdag van 06:15 tot 12:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Lauwe-Aalbeke-Rekkem
Menen - West-Vlaanderen - Vlaams Gewest
Elke zaterdagvoormiddag openlucht 15.000m² overdekt 3.000m²Opzetten standen 5u301,5 euro per l/m - min 10 l/mAuto bij standvrij aanschuiven

Antiekmarkt

Elke zondag van 07:00 tot 13:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Tongeren
Tongeren - Limbourg
Uitslapen op zondag? Niet in Tongeren. Vanaf 7 uur transformeert de oudste stad van België tot één grote – bijna middeleeuwse – marktplaats. Tongeren staat tot ver over de landsgrenzen bekend als internationale hotspot voor antiek, brocante, design en vintage. Zo'n 40 gerenommeerde antiekshops en 200 (gespecialiseerde) standhouders pakken er uit met eeuwenoud antiek, brocante, design, vintagespullen en zeldzame collectorsitems. Vanuit alle uithoeken van de wereld zakken duizenden bezoekers af naar deze wekelijkse antiekhotspot. Kuier langs de middeleeuwse omwalling en gezellige pleintjes die zijn omgetoverd tot één grote marktplaats en ga op zoek naar de meest interessante objecten.De bruisende sfeer in de historische setting is dan ook legendarisch.Openingsuren:De antiekmarkt is elke zondag geopend van 07.00 uur tot 13.00 uur. (uitgezonderd op 24, 25 en 31 december en 1 januari)

Wekelijkse rommelmarkt Lokeren

Elke zondag van 07:00 van 12:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Stationsplein Lokeren
Lokeren - Flandre Orientale
Iedere zondagvoormiddag vindt de grootste wekelijkse openlucht rommelmarkt van het land plaats aan het stationsplein in Lokeren. De markt gaat door op het stationsplein ter hoogte van de brandweerkazerne.

Rommelmarkt + Zomerterras

Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Chiro Lourdes (meisjes)
Gent - Oost-Vlaanderen - Vlaams Gewest
Dag iedereen !Op zondag 21 april organiseren de meisjes van Chiro Lourdes hun jaarlijkse rommelmarkt ! 👗👠👕 Net als vorige jaren breiden we uit met een zomerterras ! ☀️🕶️ Zowel standhouders, kopers of iedereen die zich geroepen voelt om gezellig iets te komen drinken op ons zomerterras, is welkom ! Er is daarnaast ook een uitgebreid aanbod aan snacks zoals: hamburgers, hotdogs, overheerlijke desserts, (non-alcoholische) drankjes, …🍰🌭🍹🧁🍔Zou je graag een standplaats willen reserveren? Dan kan dat via dit formulier: https://forms.gle/N4zJVGS1r2munoqC7.Ondervind je problemen met het online formulier? Geen probleem, dan reserveer je met een mail naar met daarin je naam en het aantal gewenste meter. Daarnaast kan je ons bij problemen steeds contacteren op het nummer: Let op ! Wens je graag naast een vriend of vriendin te staan, vul dan samen 1 formulier in. Je maakt dan 1 reservering voor jullie beiden met het totaal aantal meters, anders is er geen optie om samen te staan…De prijs per meter bedraagt 2,50 euro. Jouw inschrijving is pas definitief wanneer je het volledige bedrag heeft overgeschreven naar Be55731061650444 met als mededeling ‘Naam + aantal meter’.Opzetten kan vanaf 11u. Stoelen zijn beschikbaar, maar geen tafels of tenten. Uitladen mag op de parking van onze Chiro, maar gelieve de auto’s erna te parkeren op de parking in de Sint-JozefstraatInschrijven kan tot 23 april.Onze rommelmarkt vindt plaats op het Chiroterrein (Groenstraat 51, Oostakker). De rommelmarkt en het zomerterras gaan van start om 13u. Ook onze leden en andere kinderen zijn welkom ! Onze wekelijkse Chiro activiteiten gaan door onder de vorm van kinderanimatie en er zal een springkasteel aanwezig zijn !🎪⚽️🎨Hopelijk tot dan !De leidingsploeg
Vogelenmarkt - Antwerpen

Vogelenmarkt - Antwerpen

Markten en Rommelmarkten Markten
Oudevaartplaats
Antwerpen - Anvers
Wekelijkse markt - Brugge

Wekelijkse markt - Brugge

Markten en Rommelmarkten Markten
Markt Brugge
Brugge - Flandre Occidentale
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

21ste GROTE BROCANTERIE VAN DE JAARMARKT - LEUVEN

Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Bondgenotenlaan
Leuven - Vlaams Gewest
21st editie Antiek, brocante, vintage, retro, curiosa, verzamelingen, kunst, design, meubelen, tweedehands, enz.
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Brocanterie en Artisanale Makersmarkt - Leuven

Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Martelarenplein
Leuven - Brabant Flamand
MARCHE ARTISANAL avec les créatifs, les artistes, les designers, les artisans, etc.
Markt Brugge (Zaterdag)

Markt Brugge (Zaterdag)

Markten en Rommelmarkten Markten
't Zand
Brugge - Flandre Occidentale
318 evenement(en) gevonden (301 tot 350)