Agenda: Evenementen

Agenda met evenementen

FILTRES
Filteren op typen
ALLE
Concert
Theater / Spektakel
Tentoonstelling
Evenement voor kinderen
Lezing / Debat
Vertellingen / Literatuur
Film
Uitstap / Ontdekking / Patrimonium
Stage / Cursus
Fuif
Diverse Activiteiten
Salon / Beurs
Markt en Rommelmarkt
Feest of Folklore
Sportevenement
Virtueel evenement
Varia
Filteren op indicatoren
Speciaal voor kinderen
Speciaal voor gezinnen
Speciaal voor studenten
Artikel 27
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Doven en slechthorenden
Filteren
CALENDRIER
Agenda
2 875 evenement(en) gevonden (2701 tot 2750)
Rommelmarkt - Carnières (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Carnières (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Carnières
Carnières - Hainaut
Rommelmarkt - Dinant (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Dinant (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Parking du Centre Culturel Régional de Dinant
Dinant - Namur
MarchéElke maandag / donderdag

Marché

Elke maandag / donderdag
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Maugretout
La Louvière - Hainaut
Rommelmarkt - Neder-over-Heembeek (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Neder-over-Heembeek (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Peter Benoit
Neder-over-Heembeek - Bruxelles
Rommelmarkt - Schaerbeek (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Schaerbeek (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Rue Royale
Schaerbeek - Bruxelles
Rommelmarkt - Schaerbeek (maandag)(elke week)

Rommelmarkt - Schaerbeek (maandag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Avenue Huart Hamoir
Schaerbeek - Bruxelles
Rommelmarkt - Schaerbeek (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Schaerbeek (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place des Chasseurs Ardennais
Schaerbeek - Bruxelles
Rommelmarkt - Sint-Gillis (maandag)(elke week)

Rommelmarkt - Sint-Gillis (maandag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Maurice Van Meenen
Sint-Gillis - Bruxelles
Rommelmarkt - Andenne (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Andenne (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Andenne
Andenne - Namur
Rommelmarkt - Vaulx (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Vaulx (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Vaulx
Vaulx - Hainaut
Rommelmarkt - Templeuve (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Templeuve (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Templeuve
Templeuve - Hainaut
Rommelmarkt - Baudour (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Baudour (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Baudour
Baudour - Hainaut
Rommelmarkt - Sirault (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Sirault (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Sirault
Sirault - Hainaut
Rommelmarkt - Roux (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Roux (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place de la Gare
Roux - Hainaut
Rommelmarkt - Péruwelz (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Péruwelz (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Grand-Place de Péruwelz
Péruwelz - Hainaut
Rommelmarkt - Montignies-sur-Sambre (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Montignies-sur-Sambre (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Albert 1er
Montignies-sur-Sambre - Hainaut
Rommelmarkt - Houdeng-Aimeries (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Houdeng-Aimeries (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place du souvenir
Houdeng-Aimeries - Hainaut
Rommelmarkt - Hensies (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Hensies (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Hensies
Hensies - Hainaut
Rommelmarkt - Grandglise (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Grandglise (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Grandglise
Grandglise - Hainaut
Rommelmarkt - Frasnes-lez-Anvaing (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Frasnes-lez-Anvaing (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Frasnes-lez-Anvaing
Frasnes-lez-Anvaing - Hainaut
Rommelmarkt - Erquelinnes (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Erquelinnes (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Rue Albert 1er
Erquelinnes - Hainaut
Rommelmarkt - Dottignies (vrijdag)Elke vrijdag van 08:00 tot 13:00

Rommelmarkt - Dottignies (vrijdag)

Elke vrijdag van 08:00 tot 13:00
Markten en Rommelmarkten Markten
Grand-Place Dottignies
Dottignies - Hainaut
Rommelmarkt - Enghien (vrijdag)(elke week)

Rommelmarkt - Enghien (vrijdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Enghien
Enghien - Hainaut

De etnografische veldfoto’s van Auguste Bal

Tentoonstellingen Permanente expo's
Musée royal de l'Afrique centrale
Tervuren - Brabant Flamand
Auguste M. Bal was territoriaal agent in het district Bangala van het voormalig Belgisch Congo. Bal toonde een grote interesse voor de cultuur van de Mbuja, de Ngombe en andere volkeren die in het district leefden. Hij was een uitstekend waarnemer die nauwkeurige en waardevolle informatie optekende. Het museum bezit 142 etnografische veldfoto’s van Bal, die een waardevolle bron zijn voor studies over de Congolese provincies Equateur en Mongala. Eind 1931 werd aan lokale ambtenaren in Congo gevraagd om vuurmakers uit verschillende gebieden te verzamelen en die op te sturen naar het Museum van Belgisch Congo in Tervuren. De vraag kwam van Joseph Maes die toen hoofd van de afdeling Volkenkunde was. Auguste Bal reageerde meteen en stuurde in januari 1932 een set vuurmakers op, samen met een tekst van drie pagina’s over de verschillende aspecten van het vuur maken bij de Lobo. De nauwkeurigheid van deze informatie zette Maes er toe aan meer inlichtingen op te vragen bij Bal, over de tradities en gebruiken van de verschillende volkeren in het district Bangala. De enquête over vuurmakers betekende voor Bal het begin van een lange correspondentie met verschillende museumconservators en hij groeide uit tot een nauwe medewerker van het museum. Hij verzamelde tal van legenden en verdiepte hij zich in de geschiedenis van verschillende bevolkingsgroepen. Hij beschreef ook rituelen en dansen en noteerde zorgvuldig basisgegevens over etnografische voorwerpen. Hij verzamelde relatief weinig – een dertigtal – etnografische objecten voor het museum, maar had een belangrijke bijdrage tot de ontwikkeling van de etnografische documentatie over een uitgestrekt gebied in Congo.

De foto’s van de expeditie van Armand Hutereau (1911-1913)

Tentoonstellingen Permanente expo's
Musée royal de l'Afrique centrale
Tervuren - Brabant Flamand
Armand Hutereau (1875-1914) werd in februari 1911 voor meer dan twee jaar naar het noorden van Congo uitgestuurd om materiaal te verzamelen voor het ‘Museum van Belgisch Congo’. Dankzij deze expeditie werd de afdeling Etnografie verrijkt met maar liefst 10.224 objecten, waaronder tal van muziekinstrumenten. Foto’s, films en geluidsopnames dienden als duiding bij de etnografische voorwerpen en lieten bijvoorbeeld zien hoe potten werden gemaakt. De foto’s getuigden ook van een bijzondere interesse voor de ‘verboden regionen van het vrouwelijke lichaam’, en voor albinisme en ziektes zoals syfilis, lepra en gonorroe (een geslachtsziekte veroorzaakt door een bacterie). Hutereau werd vergezeld door Van der Gucht, die tijdens de expeditie overleed ten gevolge van hematurie (bloed in de urine). De Europese leden van de expeditie bestonden verder uit de taxidermist Ceuterickx, de fotografen Geno en Facq, en Mevrouw Hutereau. In het begin van de twintigste eeuw was de aanwezigheid van Europese vrouwen in de kolonie hoogst uitzonderlijk. Mevrouw Hutereau legde een belangrijke collectie vogels aan, die later verschillende nieuwe soorten bleek te bevatten. Hutereau maakte plaasteren afdrukken van ‘tatoeages’ van elf Afrikanen en verzamelde vijf schedels en een skelet van een ‘pygmee’. In tegenstelling tot de expeditie Lemaire reisde Hutereau zonder militaire escorte, al bleef hij Afrikaanse dragers rekruteren om het expeditiemateriaal te dragen en vermoeide Europeanen in hangmatten te vervoeren. Na zijn terugkeer uit Congo en de uitbraak van de Eerste Wereldoorlog werd Hutereau opgeroepen door het Belgisch leger. Hij sneuvelde op 24 november 1914 nabij St.-George. Postuum verscheen nog Histoire des peuplades de l’Uele et de l’Ubangi (1927), een historische ‘inleiding’ van meer dan 300 bladzijden tot een meer uitgebreide studie over het noorden van Congo, die echter nooit zou verschijnen.

De archeologische opgravingen van Sanga

Tentoonstellingen Permanente expo's
Musée royal de l'Afrique centrale
Tervuren - Brabant Flamand
Het grafveld Sanga ligt in het Noorden van de provincie Katanga waar de Congostroom de moerassen van de Upemba-depressie doorkruist. Archeologisch onderzoek toonde aan dat de rijkdom van de rivier er sinds lange tijd wordt geëxploiteerd en maakte het mogelijk om 1500 jaar geschiedenis van het gebied te achterhalen. Tot nog toe zijn er in de depressie een vijftigtal archeologische vindplaatsen gekend. Slechts zes sites zijn opgegraven tijdens campagnes in 1957, 1958, 1974 en 1975. De best bestudeerde site is het grafveld van Sanga aan de oever van het Kisale-meer. De collectie ‘Sanga’ van het KMMA bevat vooral archeologische voorwerpen uit de opgravingen van 1957, die onder leiding stonden van Jacques Nenquin. De grafgiften van 34 van de in totaal 55 graven worden bewaard op het KMMA. Het menselijk botmateriaal kwam terecht in het Koninklijk Belgisch Instituut voor Natuurwetenschappen en in het Nationaal Museum van Lubumbashi. Daarnaast bevat de collectie van het KMMA ook materiaal verzameld op verschillende plaatsen in het gebied, dat in de loop van eerste helft van de 20ste eeuw werd geschonken aan het museum. De meeste graven in de collectie dateren uit de Kisaliaanperiode (10de-12de eeuw AD). Tien graven kunnen op basis van aardewerkstijl toegewezen worden aan recentere periodes. De samenstelling van de graven geeft inzicht in de sociale organisatie, politiek en economie van deze maatschappijen die reeds een uitgesproken hiërarchie kenden en deel uitmaakten van een bloeiend handelsnetwerk. De grafgiften bestaan uit talrijk aardewerk en metalen sierraden en werktuigen. In sommige graven werden ‘croisettes’ gevonden. Dit zijn koperen kruisvormige staafjes die gebruikt werden als betaalmiddel. Eén graf is opvallend rijk. Er werden 29 potten, 47 armbanden, 25 enkelbanden, 33 ringen, een halsketting en een zware koperen gordel met ijzeren speerpunten en messen gevonden. Het voorkomen van enkele rijkere kindergraven geeft aan dat sociale status erfbaar was.

Trommels uit sub-saharisch Afrika

Tentoonstellingen Permanente expo's
Musée royal de l'Afrique centrale
Tervuren - Brabant Flamand
Het Koninklijk Museum voor Midden Afrika bezit een rijke collectie van meer dan 8.000 muziekinstrumenten, waarvan 85% afkomstig is uit Congo. Samen met de duimpiano is de veltrommel wellicht het meest karakteristieke muziekinstrument in Afrika ten zuiden van de Sahara. De veltrommel vormt als het ware het hart van het samenspel bij de muzikale begeleiding van rituelen en ceremonieën, alsook van dansperformances die meer op ontspanning zijn gericht. Dit instrument is dus absoluut onmisbaar in de muziek- en danscultuur van subsaharaans Afrika. In de instrumentenkunde worden veltrommels op basis van hun vorm in verschillende categorieën ingedeeld. Een trommel kan open of gesloten zijn, enkel- of dubbelvellig. Men onderscheidt cilindrische, bekervormige, vatvormige, zandlopervormige en conische trommels. De meest voorkomende trommelvorm in subsaharaans Afrika is de cilindrische trommel. De collectie veltrommels van het KMMA is de meest uitgebreide ter wereld voor wat betreft Midden-Afrika en geldt daarom als een belangrijke referentie voor onderzoek. Recent werd de collectie als basis en vertrekpunt genomen voor een kritische evaluatie van de geldende classificatie van muziekinstrumenten. Dit gebeurde in het kader van het Europese project Musical Instrument Museums Online (MIMO), dat de ontsluiting van de collecties van 11 musea als doel heeft. Twee nieuwe types cilindrische trommels werden toegevoegd aan de internationaal erkende classificatie van Von Hornbostel en Sachs. De vaasvormige yolo-trommel van bij de Kuba uit Congo en de cilindrisch-conische entenga-trommel uit Burundi staan voortaan duidelijk gemarkeerd op de wereldkaart van muziekinstrumenten. De ontsluiting van de collectie muziekinstrumenten van het KMMA is dus geen afgesloten verhaal maar tot op vandaag worden nog nieuwe wetenschappelijke ontdekkingen gedaan.

De voorwerpen van de mukanda-initiatie

Tentoonstellingen Permanente expo's
Musée royal de l'Afrique centrale
Tervuren - Brabant Flamand
Het oude mannelijke initiatieritueel mukanda kent een grote geografische verspreiding. Oorspronkelijk bestond dit gebruik vooral voor kinderen of jonge adolescenten van 9 tot 15 jaar. In het kader van de mukanda werden tal van objecten vervaardigd, soms door de besnedenen zelf. De enkele hier voorgestelde werken geven een idee van de uitgebreide etnografische collectie die het KMMA bezit over dit boeiende onderwerp. De van hun ouders afgezonderde adolescenten werden besneden door een man die bedreven was in deze operatie. Ze vertoefden verschillende maanden, soms zelfs jaren, in een kamp in de wildernis. Tijdens deze harde afzonderingsperiode leerden ze een weerstand op te bouwen en de regels van de dorpsgemeenschap te eerbiedigen. Ze werden ingewijd in de mythes, in allerhande ambachten en in de jacht, en ze leerden ook op gepaste wijze om te gaan met vrouwen. Wanneer de mukanda ten einde liep, waren de geïnitieerden niet langer kinderen maar mannen in staat actief deel te nemen aan het gemeenschapsleven. Tussen de voorwerpen van het mukanda -ritueel bevinden zich maskers die, afhankelijk van model en cultuur, konden gedragen worden door de besnedenen zelf, of ook door bepaalde dignitarissen, verantwoordelijk voor het kamp en voor de jongeren. Beeldjes met magische krachten beschermden de besnedenen terwijl andere, door hun symboliek, eerder een didactische rol vervulden. De mukanda kende een grote verspreiding. Dit ritueel is of was gangbaar in heel het zuiden van de DR Congo (provincies Katanga, West-Kasaï en Bandundu), het noordoosten van Angola (met name in de provincies Noord- en Zuid-Luanda, Malanje en Uige), en in het noorden van Zambia (in de noordwestelijke provincie). De Lunda- en de Chokwe-bevolkingsgroepen droegen het meeste bij tot de verspreiding ervan.

De foto’s van de expeditie van Charles Lemaire

Tentoonstellingen Permanente expo's
Musée royal de l'Afrique centrale
Tervuren - Brabant Flamand
François Michel (1855-1932) reisde als fotograaf en taxidermist mee op de expeditie van de militair Charles Lemaire. Onderweg stond hij in voor het maken van de expeditiefoto’s en de aanleg van een natuurhistorische collectie. Michel trok samen met Lemaire, karavaanleider Justin Maffei, kunstschilder Léon Dardenne en de geologen Jean De Windt en William Caisley tussen april 1898 en september 1900 van de Afrikaanse oostkust, over Moliro tot aan het Dilolo-meer. De terugreis via de Congo-rivier eindigde na 6600 km aan de westkust van Afrika. Naast enkele Europeanen, bestond de expeditie uit honderden Afrikanen die waren aangeworven als boy, wasvrouw, drager of soldaat. De Europese leden van de missie moesten verschillende taken vervullen. Zo werd de expeditie onder andere aangewend om tentoonstellingsmateriaal te verzamelen voor het Congomuseum in Tervuren. Deze nieuwe permanente instelling zou op 15 mei 1898 haar deuren openen, na de tijdelijke tentoonstelling in het kader van de expo Brussel-Tervuren 1897. Typerend voor de eerste expedities in dienst van het museum was dat de meest uiteenlopende zaken werd verzameld: etnografische objecten, prehistorische gebruiksvoorwerpen, natuurhistorische specimens, geologische stalen, enzovoort. Bij gebrek aan scholing bij de deelnemers aan de expeditie werd er echter weinig achtergrondinformatie over de stukken opgetekend. Naast de wetenschappelijke objectieven had de missie ook duidelijk politieke doeleinden. Lemaire diende kaarten op te stellen van de regio die zich op de grens bevond tussen de Onafhankelijke Congostaat en het Brits koloniaal gebied. De expeditie moest ook leiden tot de militaire onderdrukking van een lokale opstand, waarbij slachtoffers vielen aan beide zijden. Deelname aan een expeditie was een risicovolle onderneming. Jean De Windt en William Caisley verdronken en Maffei werd ziek gerepatrieerd. De meeste slachtoffers vielen echter onder de dragers die door de harde levensomstandigheden in de karavaan stierven door uitputting en ontbering.

All Dansen lessen beginners Brussel

Elke zondag van 15:05 tot 16:00
Stages / Cursussen Cursussen
Dynamodance.com (Merode-Montgomery)
Woluwe-Saint-Pierre - Bruxelles
All Dansen lessen beginners Brussel

Biobiologische markt

Elke donderdag van 16:30 tot 20:00
Markten en Rommelmarkten Markten
Tour & Taxis
Bruxelles - Bruxelles
🥕 Elke donderdag is het biologische marktdag bij Tour & Taxis! 🌿Kom van 16:30 tot 20:00 uur de Bio Biologische Markt van Hof ter Dreef verkennen.Sla seizoensgroenten, biologische producten en lekkernijen in! Je vindt hier ook een verscheidenheid aan ambachtelijke vleeswaren, zelfgemaakte jam, natuurlijke sappen en nog veel meer.Een geweldige manier om lokale producenten te steunen en te genieten van verse, gezonde voeding!
Rommelmarkt - Beloeil (woensdag)(elke week)

Rommelmarkt - Beloeil (woensdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Rue du Château
Beloeil - Hainaut
Rommelmarkt - Morlanwelz (dinsdag)(elke week)

Rommelmarkt - Morlanwelz (dinsdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Albert 1er
Morlanwelz - Hainaut
Rommelmarkt - Roisin (maandag)(elke week)

Rommelmarkt - Roisin (maandag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Roisin
Roisin - Hainaut

Antiek- en brocantemarkt Tongeren

Elke zondag van 06:30 tot 13:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Tongeren - Limburg - Vlaams Gewest
Uitslapen op zondag? Niet in Tongeren. Vanaf 7 uur transformeert de oudste stad van België tot één grote – bijna middeleeuwse – marktplaats. Zo'n 40 gerenommeerde antiekshops en 350 (gespecialiseerde) standhouders pakken er uit met eeuwenoud antiek, brocante, design, vintagespullen en zeldzame collectorsitems. Vanuit alle uithoeken van de wereld zakken duizenden bezoekers af naar deze wekelijkse antiekhotspot. De bruisende sfeer in de historische setting is dan ook legendarisch.Tip: vroege vogels spotten de meest interessante kostbaarheden. In de vaste antiekshops langs het parcours kan je ook op weekdagen telefonisch of via mail terecht voor deskundig advies. Alle contactgegevens vind je in de Antiekbrochure. Meer weten? Haal de gratis Antiekbrochure met routemap, hotspots en antiekshops uit bij Toerisme Tongeren.
Rommelmarkt - Wagnelée (donderdag)(elke week)

Rommelmarkt - Wagnelée (donderdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Wagnelée
Wagnelée - Hainaut

Tchill Afterwork – Elke donderdag vanaf 17 juli | Europese Wijk, Brussel

Elke donderdag van 18:00 van 1:00
Fuiven Afterworks
Quartier européen
Bruxelles - Bruxelles
Zin om na het werk te ontspannen in een warme en feestelijke sfeer? Africalicious nodigt je elke donderdag vanaf 3 juli uit voor een kleurrijke afterwork in het hart van de Europese Wijk in Brussel. Tropische cocktails, Afro DJ-sets, heerlijke streetfood en een multiculturele sfeer wachten op je – de ideale manier om je weekend goed te beginnen. Gratis toegang en goede vibes verzekerd!

Tweedehands fietsen

Elke zondag
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Gent - Oost-Vlaanderen - Vlaams Gewest
Op zoek naar een deftige tweedehandsfiets? Kom dan op zondag naar de Oude Beestenmarkt. Je kan er tweedehands fietsen kopen tussen 7 en 13 uur.
Rommelmarkt - Enghien (woensdag)(elke week)

Rommelmarkt - Enghien (woensdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place Pierre Delanoy
Enghien - Hainaut
Rommelmarkt - Boninne

Rommelmarkt - Boninne

Markten en Rommelmarkten Markten
Place Arthur Blairon
Boninne - Namur
Rommelmarkt - Belgrade

Rommelmarkt - Belgrade

Markten en Rommelmarkten Markten
Place du Bia Bouquet
Belgrade - Namur

Eurometropolis Brocante Kinepolis Hasselt

Elke donderdag van 09:00 tot 12:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Kinepolis Hasselt
Hasselt - Limburg - Vlaams Gewest
Geachte Standhouders en Bezoekers.De Eurometropolis Retro en Art Déballages aan Kinepolis Hasselt iedere wekelijkse Donderdagmorgen van 9u-12u en iedere Famiflora Moeskroen vrijdagavond 18u-20u starten op vanaf 11/07 en 12/07 respectievelijk!Uitzetten-Déballage stipt vanaf het aangegeven startmoment 9u of 18u, inpakken vanaf 12u of 20u!Alle kortingen zoals op Woensdagmorgen in Kortrijk-Brico zullen gehandhaafd blijven ook in Hasselt en Famiflora Moeskroen, namelijk:0.01€ per stuk max 500 stuk of 5€ max!(Dit om te motiveren ook kleine stukken mee te nemen)Regenpremie van 5€ bij regen!0.02€ per km boven de 50 km bvb.300 km-50= 250km ×0.02×2=10€ max!(Dit om verre rijder-bezoekers ook te motiveren, kopen-verkopen te combineren)Mensen die een van de 2 eerste editie’s(11 en 18 juli) mee doen ,krijgen voor altijd VIB bonus van 5€ per keer!(Als we voor 10 jaar gaan en u komt 20 keer per jaar=1000€ dan zal u als medestichter dit besparen!)Enkel oude en decoratieve zaken plus kunst, geen Nieuw noch voeding, geen laptops,noch gereedschappen ,geen kledij, geen gsm‘s,geen schoenen, ....Bij twijfel bel je !
Rommelmarkt - Montignies-Saint-Christophe (woensdag)(elke week)

Rommelmarkt - Montignies-Saint-Christophe (woensdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Montignies-Saint-Christophe
Montignies-Saint-Christophe - Hainaut
Rommelmarkt - Jumet (dinsdag)(elke week)

Rommelmarkt - Jumet (dinsdag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Place du Houbois
Jumet - Hainaut
Rommelmarkt - Leuze-en-Hainaut (maandag)(elke week)

Rommelmarkt - Leuze-en-Hainaut (maandag)

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Markten
Grand'Place de Leuze
Leuze-en-Hainaut - Hainaut
Rommelmarkt - Klein Boom (2580 Putte)Elke woensdag van 16:00 tot 20:00

Rommelmarkt - Klein Boom (2580 Putte)

Elke woensdag van 16:00 tot 20:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
GC Klein Boom
Putte - Anvers
Ontdek een uniek brocante-evenement in Putte, Antwerpen, met een verscheidenheid aan antieke schatten en unieke objecten voor vintage-liefhebbers.
Rommelmarkt - Sint-Truiden(elke week)

Rommelmarkt - Sint-Truiden

(elke week)
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Overdekte Veemarkt
Sint-Truiden - Limbourg
Rommelmarkt - Geel St.-AmandsElke zaterdag van 07:30 tot 13:00

Rommelmarkt - Geel St.-Amands

Elke zaterdag van 07:30 tot 13:00
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Geel St.-Amands
Geel - Anvers

2 (t)huizen, 1 museum: begeleid bezoek

Elke maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 11:00 tot 19:00 van 10:00 tot 16:00 van tot van 10:00 tot 16:00 van tot
Tentoonstellingen Visites guidées
BELvue Museum
Bruxelles - Bruxelles
Par Minoo (gids), Leila (gids), Saad (gids), Ikram (gids), Aïssatou (gids), Zouheir (gids). BELvue Museum, Paleizenplein 7, 1000 Brussel.

BELvue op wieltjes

Elke maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 11:00 tot 19:00
Stages / Cursussen Cursussen
BELvue Museum
Bruxelles - Bruxelles
Par Musée BELvue.
2 875 evenement(en) gevonden (2701 tot 2750)