image - Aili

Over

Aili, het Belgisch-Japanse duo achter de EP "Dansu," vermengt op een naadloze manier Kosmische Musik, Acid House, Electronica, Disco en Leftfield Pop, waar er een klanktapijt ontstaat dat zowel verfijnd als uitbundig resoneert. Hun visie komt tot uiting in een harmonieuze fusie van elektronische composities en expressieve Japanse teksten, wat een nieuwe dimensie toevoegt aan het muzikale landschap.Zangeres Aili Maruyama verweeft haar Japanse wortels in het project, waardoor er een verbinding tussen westerse en oosterse culturen wordt gestimuleerd door hun melodieën. Deze samensmelting van invloeden resulteert in een levendige geluidscollage die luisteraars uitnodigt in hun muzikale wereld waar creativiteit geen grenzen kent.Aili’s aanstekelijke single ‘Dansu’ stond acht weken lang op de eerste plaats in de VOX-lijst van Radio 1, hun muziek krijgt lof van gerenommeerde publicaties als Rolling Stone en Amerikaanse smaak-makers-stations zoals KEXP en KCRW zijn ook fan. Hun debuutalbum verschijnt in februari 2023, dat ze voor het eerst zullen presenteren in onze club!KOOP NU JE TICKETS EN KOM DANSU!
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen

Mojo & The Kitche Brothers + Sekushi

Tot 18 okt 2025
Concerten Pop / Rock / Pop-Rock
GC Den Dries
Retie - Antwerpen
Bij het vallen van de eerste bladeren brengen we jullie twee Belgische bands die je live móét gezien hebben. Verwacht psychedelische triprock, bezwerende grooves en een flinke brok energie. 🌀 Mojo & the Kitchen Brothers sleuren je mee naar de vroege jaren ’70 met hun mix van zware progrock en psychedelica. Denk aan Black Sabbath, Pink Floyd en Wishbone Ash, maar met de voeten stevig in het nu. 🔥 Sekushi klinkt als Khruangbin’s licht verwilderde broer, Charles Bradley op een trip of Ennio Morri
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Pelter Skelter: EQUAL IDIOTS

31 okt 2025
Concerten Pop / Rock / Pop-Rock
CC Palethe
Pelt - Vlaams Gewest
Vergeet alles wat je denkt te weten over Equal Idiots. Hun nieuwe titelloze plaat heeft zoveel meer gelaagdheid dan de Kempense kleigrond waaruit de band geboren is. Met producer Stijn Vanhoegaarden (Brutus) achter de knoppen hebben Thibault Christiaensen (31) en Pieter Bruurs (31) niet alleen het beste maar ook meest veelzijdige album van hun carrière gemaakt.
Nog meer evenementen Concerten > Pop / Rock / Pop-Rock
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag