Over

Door zich van zijn meest schaamteloze, dramatische en kwetsbare kant te laten zien. “Het Ego” onderzoekt communiceren over grensoverschrijdend gedrag. Want grensoverschrijdend gedrag aankaarten gaat over geloofd worden.
Judith Godrèche: “Vous savez, pour se croire faut-il être cru.” “Het ego” wiegt in en uit geloofwaardigheid. Om u te doen twijfelen. Wat is echt? Wat gelooft u? Wat niet? Aan u om te beslissen.
Met Anemone Valcke en Verona Verbakel.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Theater / Spektakels
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag