(Griekse) Eilandliefde - door Jan Smets

image - (Griekse) Eilandliefde - door Jan Smets

Over

Gedurende de maanden september, oktober en november kan je in onze wandelgangen de werken van Jan Smets komen bewonderen. Hij is zijn hart verloren in Griekenland en neemt ons graag mee op reis door middel van prachtige tekeningen. Van harte welkom op de vernissage op zaterdag 31 augustus om 14u. Daarna zijn zijn werken dagelijks gratis te bewonderen tijdens de kantooruren.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Andere evenementen Tentoonstellingen > Vernissages

Summer in the City - VCRB & /THE PLATFORM

19 jun 07 sep
Tentoonstellingen Schilderijen
Out of A Box
Antwerpen - Anvers
Terwijl de stad tot rust komt in de zomerse maanden, opent VCRB Gallery in samenwerking met /THE PLATFORM de deuren voor Summer in the City, een groepstentoonstelling die de zintuigen prikkelt en uitnodigt tot traag kijken en verstild ervaren. Van 19 juni tot en met 7 september tonen negen kunstenaars, gevestigde en nieuwe namen, een breed spectrum aan hedendaagse artistieke praktijken.

Tentoonstelling Inner Waves - VCRB Knokke

25 juil 30 sep
Tentoonstellingen Schilderijen
Knokke-Heist
Knokke-Heist - Flandre Occidentale
Matthias Verginer staat bekend om zijn verfijnde, gelaagde sculpturen die balanceren tussen realisme en symboliek. Met Inner Waves brengt hij een poëtische verkenning van introspectie en de wisselwerking tussen het innerlijke gevoel en de uiterlijke wereld. De tentoonstelling opent deze zomer op 8 augustus tijdens de Nacht van het Zoute in Knokke bij VCRB Gallery.
Nog meer evenementen Tentoonstellingen > Vernissages
Nog meer evenementen Mechelen
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag