image - Arte Amanti

Over

Balder en Jappe Dendievel

Een heel bijzonder concert door de Brugse broers Balder (°2002) en Jappe (°2004) Dendievel. Beiden wonnen al tal van prijzen in binnen- en buitenland en staan regelmatig op gerenomeerde concertpodia. Ze worden omschreven als een duo dat met groot muzikale inzicht, begrip en gevoel zeer diverse werken uitvoert. Hierbij staan hun virtuositeit, de totale beheersing van techniek en muzikaliteit al op een fabelachtig niveau. Op de International Anton Rubinstein Chamber Music Competition in Düsseldorf ontvingen Balder en Jappe samen met Anne Fuhrmann als trio de prijs voor beste uitvoering van een werk van W.A. Mozart. Ze zijn ook beiden NextGeneration Artist bij de I SOLISTI ACADEMY.


Hobo - Balder Dendievel| Fagot - Jappe Dendievel

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Concerten > Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel

Andere evenementen West-Vlaanderen

Rommelmarkt13 jul 2025
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Uitsluitend voor volwassenen

Rommelmarkt

13 jul 2025
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Feestzaal Les Tzars-De Linde
Jabbeke - Vlaams Gewest
Voor de 26ste maal wordt een rommelmarkt georganiseerd in het centrum van Zerkegem (deelgemeente van Jabbeke). In 2024 waren er 99 standen ingeschreven. Gelijktijdig richten De Wallestekkers hun pastoriefeesten in in de naburige omwalde pastorietuin. In zaal Sarkoheem (op het parcours) zijn de toiletten gratis beschikbaar. Een stand van 10 m. kost €5 waarbij de auto mag geplaatst worden. Een stand van 15 m. kost €10, een stand van 20 m. €15, enz. Inschrijven via gezinsbond.zerkegem@gmail.com.
Nog meer evenementen West-Vlaanderen
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag