Salon Nenia Katharina Smets & Revue Blanche

image - Salon Nenia Katharina Smets & Revue Blanche

Over

In 2025 formuleren ze een antwoord tijdens hun aankomende voorstelling Nenia, wat letterlijk ‘lied voor de doden’ betekent. Maar voor het zover is, sluiten Katharina Smets en Frederik Neyrinck zich een week lang op in De Grote Post.  


Tijdens hun residentie buigen ze zich ook over andere vragen als: wat betekent het om voort te leven met een aanwezige afwezigheid? En schuilt er hoop in herinnering, in de kunsten, in de ontmoeting met de ander? Een hele week timmeren ze aan de basis van hun voorstelling. Die zal balanceren op de grens tussen concert, audiodocumentaire en vertelling; tussen droom en parabel; tussen duisternis en licht. 


Katharina Smets en Frederik Neyrinck sluiten hun residentie af met een open salon, waar ze hun eerste muzikale experimenten op je loslaten. 

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Theater / Spektakels > Performances
Nog meer evenementen Oostende
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag