Concertreeks DGP BWANA Inviteert

image - Concertreeks DGP BWANA Inviteert

Over

De twee curatoren zetten hun eigen creatieve identiteit en artistieke banden met Oostende in de verf. Hoewel ze beiden tot een andere generatie behoren, drukten ze al een stevige stempel op onze stad. Tijd dus om te luisteren welke inspirerende artiesten en verfrissende muziekgenres zij dolgraag naar onze badstad halen. 


Friedel Dufait is amper twintig jaar oud. Ze studeert Journalistiek aan de Gentse Arteveldehogeschool, al is ze een geboren en getogen Oostendenaar. Ze stampte eigenhandig het muziekproject BWANA uit de grond, daarmee won ze De Nieuwe Lichting 2024 van Studio Brussel. Wie goed oplet, spotte haar misschien al eens in De Grote Post. Haar vader, muziekkenner Luk Dufait, is hier al jarenlang als vrijwilliger aan de slag. Zo ontdekten vader en dochter dat ons CultuurCafé de lekkerste chocomelk van Oostende serveert.


Staand concert | Het programma wordt later bekendgemaakt.

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Concerten
Nog meer evenementen Oostende
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag