Scott Hamilton, in akoestisch kwartet in Leuven op 8 okt 2024

image - Scott Hamilton, in akoestisch kwartet in Leuven op 8 okt 2024

Over

Scott Hamilton treedt op in één van de oudste Belgische Jazzclubs

Scott Hamilton, zo legendarisch, dat hij tot driemaal toe wordt geciteerd in het Lied “La Boite de Jazz”, ode aan Jazz, van Michel Jonasz, zal in kwartet formatie optreden in zaal Corso te Leuven op dinsdag 8 oktober 2024. (Diestsestraat 253, op amper 100 m van het station)

De man is in de Jazzwereld een icoon. De immer dynamische zeventiger, blijft met zijn saxofoon de jazz liefhebbers verrukken en is een

referentie voor de jazz-men van de latere generaties.

Hij geeft U de kans om hem de beluisteren in een intimistische setting, letterlijk binnen handbereik, waar geen andere zaal nog aan kan tippen, en bovendien neemt U deel aan mooi lokaal initiatief.

Scott Hamilton maakt een tussenstop onderweg naar een concert daags nadien in Nederland, op uitnodiging van een Jazz-fan, tevens zelf

muzikant en expert-pianostemmer, Johan Stein, wiens adresboek een muzikale goudmijn blijkt te zijn.

De zaal herleeft in het kader van een werkleerproject, en biedt zo aan jongeren, schoolmoe of schoolverlaters, een manier om zich te

valoriseren in het professioneel leven.

Dit concert is dus een geste van zijnentwege, waarop Uw aanwezigheid extra impact zal geven, voor Uw grootste plezier en de zijne, en

een extra steun voor de jongeren van CampusCorso. Er kan ter plaatse gedineerd worden, voor het concert.

Neem Uw agenda erbij, dinsdag 8 oktober komend, alle details op :

https://ondernemersleerhuis.jimdofree.com/concerts-events/scott-hamilton-jazz-corso-leuven/

Scott Hamilton : Saxophone

Bart De Nolf: Bass

Luc Vanden Bosch: Drums

Rob Van Bavel: Piano





Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Charity Concert EU Lawyers for Ukraine : Bruch and Beethoven3

02 jul 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Bruxelles
‘EU Lawyers for Ukraine’ presenteert zijn tweede concert ter ondersteuning van de medische en kinderprojecten van Ensemble Oekraïne op woensdag 2 juli om 20.00 uur in het Grand Théâtre Novum in Etterbeek, met de genereuze medewerking van de winnaar van Koningin Elisabeth 2024, violist Dmytro Udovychenko en van het Brussels Philharmonic Orchestra onder leiding van David Navarro-Turres.
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Wild@DeReuzetuin - VINTAGE JAZZ & SOUL QUARTET special Guest: Jody van Ooijen

13 jul 2025
Concerten Jazz
De Reuzetuin
Arendonk - Anvers
Vier sterrenmuzikanten, elk met diepe wortels in de vroege Jazz, R&B en soulmuziek. Dit kwartet bestaat uit begenadigde instrumentalisten en getalenteerde zangers. Ze brengen je de tijdloze melodieën uit de gouden eeuw van de muziek, die mensen al generaties lang laten feesten, ontspannen, dansen en meezingen. Of je nu in de stemming bent om te grooven of gewoon om tot rust te komen, dit kwartet brengt de goede oude tijd zeker terug. Check it out!
Nog meer evenementen Concerten > Jazz
Nog meer evenementen Vlaams-Brabant
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag