Rocío Márquez & Bronquio (ES)

image - Rocío Márquez & Bronquio (ES)

Over

Rocío Márquez is een van de mooiste stemmen in het hedendaagse flamencolandschap. Met haar warme stem boordevol emotie windt ze elk publiek moeiteloos om haar vinger. Rocío staat ook bekend om haar maatschappelijk engagement. Bronquio is een Spaanse topproducer.


Samen belichamen ze traditie en vernieuwing, het vrouwelijke en het mannelijke, de kracht van melodie en de impulsen van de beats: de artistieke werelden van beide artiesten vloeien als vanzelfsprekend in elkaar over. Volgens de Spaanse pers is hun album Tercer Cielo een van de belangrijkste van de laatste decennia.


Met haar vorig album Visto en el Jueves won Márquez in 2020 ook een Victoire de la Musique, de hoogste bekroning voor muziek in Frankrijk.

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Concerten > Varia

Andere evenementen Vlaams-Brabant

Rommelmarkt domein 't park EMI Landen

27 jul 2025
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Domein 't Park
Landen - Brabant Flamand
Schrijf je nu in voor rommelmarkt domein 't park EMI Landen op zondag 27 juli '25 georganiseerd Fanclub Rode Duivels Landen. Ingang langs de Kon-Astridlaan +_ 220 standhouders Openlucht: Auto bij de stand/ min 5 meter 6€ of 10 meter 10€ opbouw 7u inrijden via de Kon.Astridlaan. Overdekt:5 meter 11€ opstellen vanaf 06:30. Begint om 9u tot 17u voor het publiek. Gratis inkom Ruime parking rond de EMI t’Park Eetkraampjes en drankstand aanwezig. Enkel inschrijven via 0495/476866 rommelmarkt

Jaarlijkse rommelmarkt Korbeek-Lo

14 sep 2025
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Oude Baan
Korbeek-Lo - Brabant Flamand
Gezellige openluchtmarkt met een fijne mix van professionele standen en mensen die hun garage leeg gemaakt hebben. De organisatie zorgt dat uw dorst en honger tegen een democratische prijs gestild kan worden Locatie: Oude Baan in Korbeek-Lo tussen de Vengerstraat en de Bierbeekstraat, Rondelaan, Rozenlaan. Standhouders betalen 14€ incl waarborg per 5m Bezoekers moeten niet betalen
Nog meer evenementen Vlaams-Brabant
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag