La PERCHE : Linda veut du poulet!

image - La PERCHE : Linda veut du poulet!

Over

Linda had de ring van haar moeder Paulette niet afgepakt. Ze wordt oneerlijk gestraft door haar. Paulette zal alles doen om het goed te maken. Zelfs met een kip met pepers als ze niet kan koken. Maar hoe vind je een kip op een dag dat er een algemene staking is? Paulette en haar dochter gaan op zoek naar de kip en slepen daarbij Linda's hele vriendenkring en uiteindelijk de hele buurt mee.
Cineflagey by Cinematek & Kinograph
Dezelfde aanpassingen zullen worden gemaakt:
PBM zitplaatsen
PBM toiletten
Films toegankelijk met audiodescriptie via de Greta-toepassing (in het Frans)
Ondertiteling voor doven en slechthorenden in FR
Magnetische inductielus (behalve op de eerste 3 rijen)
Ontvangst door een superteam vrijwilligers
Aanpassing van het geluidsvolume (verlaagd niveau)
Lage verlichting (nachtlichtsfeer) in de zaal
*Wat betekent P.E.R.C.H.E? P.E.R.C.H.E staat voor ''Projections Et Rencontres pour Cinéphiles en situation de Handicap ou d'Empêchement'' (Vertoningen en Ontmoetingen voor Cinefielen met een Handicap of Beperking), een project van bioscoopvertoningen dat streeft naar inclusie van alle doelgroepen zodat zoveel mogelijk mensen naar de bioscoop kunnen gaan. Als culturele werkers hebben we niet altijd alle benodigde kennis in huis. Daarom werken we samen met verschillende verenigingen die werken met en voor mensen met een handicap.

€ 9,5 > € 7
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Films
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag