Onderdompeling in het Japanse concept van 間 (MA)

image - Onderdompeling in het Japanse concept van 間 (MA)

Over

Tentoonstelling door Michel Mazzoni | 16h00 > 18h00 | gratis toegang

Te zien van 25 januari tot 9 februari


De kunstenaar Michel Mazzoni biedt een herinterpretatie van de esthetiek van AM in een hedendaagse context. Door middel van zijn beelden legt hij ruimtes, variaties in licht en details vast en biedt hij een treffende illustratie van de MA-filosofie.



Lezing door Adina Mazzoni-Cernus | 18.00 > 19.00 | reserveren verplicht


Adina Mazzoni-Cernus, gespecialiseerd in Japanse cultuur, geeft een lezing over het concept MA en gaat in op de geschiedenis, esthetiek en tradities ervan. Ze zal de aandacht vestigen op deze pijler van het Japanse denken, die architectuur, muziek en levenskunst beïnvloedt door harmonie en ritme te cultiveren. 



Concert door Aki Sato, koto en shamisen speler | 19.30 > 20.00 | reserveren verplicht


De beroemde koto- en shamisisspeelster Aki Sato geeft een concert over de MA in traditionele Japanse muziek. Door middel van stiltes en noten illustreert ze dit filosofische concept waarin geluid en stilte samenwerken om de schoonheid van leegte te onthullen.


Praktische informatie

Deel :

Fotogalerij (1)

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen
Nog meer evenementen Concerten > Wereldmuziek / Traditionele muziek
Nog meer evenementen Berckmans - Munthof / Berckmans - Hotel Des Monnaies
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag