Geert Clarisse

image - Geert Clarisse

Over

Tijdens het River Jazz Festival van maart 2025 toon ik op drie verschillende plaatsen in Brussel (Jazz-Station, Marni en Le Senghor) een 100-tal Jazz-concerttekeningen. Deze tekeningen (periode 2014-24) meestal klein schetsboek-formaat A-3-A4 zijn terplekke gemaakt tijdens concerten en festivals.We zien o.a.De Beren Gieren, BB King, Avishai Cohen, Joe Lovano, Bram De Looze, Stéphane Galland, Philippe Catherine,…enz.
Ik hou vooral van het ritme en de improvisatie in de Jazz. Mijn tekeningen zijn expressief ,de vlugge schets en ik hou van overdrijving met weinig materiaal (Bic, pen en inkt).
De observatie is belangrijk.Tijdens een concert maak ik diverse tekeningen,mijn pen volgt mee het ritme van de jazz.
Zichtbaar op concertavonden en voorstellingen - Gratis toegang
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Tentoonstellingen
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag