Fred Moten

image - Fred Moten

Over

Fred Moten is een cultureel theoreticus en dichter die nieuwe conceptuele ruimtes creëert voor opkomende vormen van zwarte culturele productie, esthetiek en sociaal leven. Moten’s woordgebruik wordt gekenmerkt door een geraffineerde opaciteit en een muzikaliteit die geïnspireerd is door jazz en tot de grens van noise gaat: wat ik wil zeggen is ondergeschikt aan het geluid, ondergeschikt aan een soort gevoel, een inhoud die alleen geluid kan bieden.
Brandon López is een bassist, componist en improvisator die werkt in de marges van jazz, vrije improvisatie, noise en nieuwe muziek. Hij werkte samen met oa. John Zorn, Nate Wooley, Tyshawn Sorey, Leila Bordreuil en Cecilia López.
https://readinggroupcompany.bandcamp.com/album/moten-l-pez-cleaver
https://readinggroupcompany.bandcamp.com/album/the-blacksmiths-the-flowers
Dit gesprek zal in het engels gevoerd worden.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Speciale gezinnen
Speciaal voor kinderen
Doven en slechthorenden

Beurs BIKE BRUSSELS 2025

21 mrt 23 mrt
Salons / Beurzen Salons / Beurzen
Gare Maritime, Tour & Taxis
Bruxelles - Bruxelles
🚴‍♂️ Bike Brussels 2025 is de niet te missen beurs voor stadsfietsen, fietsvakanties en cargofietsen. Van 21 tot 23 maart in de Gare Maritime van Tour & Taxis ontdek je meer dan 120 exposanten, test je fietsen op indoor- en outdoorparcours, volg je boeiende conferenties en neem je deel aan interactieve workshops. Een uniek evenement voor alle liefhebbers van duurzame mobiliteit! 🌿🚲

Andere evenementen Lezingen / Debatten

Neos - Lezing Taal

24 apr 2025
Lezingen / Debatten Lezingen of debatten over actualiteit en burgerschap
Plazarama
Willebroek - Anvers
Producten van wereldmerken belanden vlot in onze winkelkar en ons leven. We herkennen feilloos de weldoordachte firma-emblemen. Maar welke verrassende taalkronkels (dus niet gewoon de naam van de oprichter) zitten achter die ronkende merknamen van succesvolle chocoladekoekjes, vlekverwijderaars, frisdranken, auto’s, huishoudtoestellen, winkelketens, sportschoenen, bh’s, enz.? Coca-cola, Libelle, Velux, Google, Playtex, enz. verklaard en toegelicht in een ludieke, interactieve en kleurrijke cause

Lezing 'Het alledaags vergeten: Wat moet ik ermee?'

20 mei 2025
Lezingen / Debatten
Plazarama
Willebroek - Anvers
Wie heeft het nog niet meegemaakt, je legt je sleutels weg en enige tijd later weet je niet meer waar je die achtergelaten hebt. Of je bent in de supermarkt, maar je weet eigenlijk niet meer wat je juist wilde kopen. Vergetelheid, oudere volwassenen tillen er vaak zwaar aan. Maar heeft dit wel met leeftijd te maken? We geven inzicht in de praktische werking van het geheugen, daardoor kunnen zogenaamde “vergeet”-situaties beter geduid worden. We geven theorie maar kunnen ook samen oefenen!
Nog meer evenementen Lezingen / Debatten
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag