Burning City - hetpaleis, KVS en theater arsenaal / Junior Mthombeni en Socha

image - Burning City - hetpaleis, KVS en theater arsenaal / Junior Mthombeni en Socha

Over

Simpel: zet dertien artiesten op een podium met uiteenlopende talenten en profielen, gaande van adhd, autisme en trauma tot epilepsie en hoogsensitiviteit. Laat hen samen alle shit overstijgen en de chaos overwinnen. Om dan naar buiten te gaan en de wereld te veranderen.


‘We willen jongeren laten zien dat ze niet alleen zijn in hun kwetsbaarheid.’

- Junior Mthombeni in De Standaard Magazine - 


---


za 10 mei om 14u (met gratis kinderopvang) + 20u15

theater arsenaal Mechelen

Praktische informatie

Deel :

Fotogalerij (4)

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Antwerpen Lacht AOT Events

12 okt 2024 23 mei
Theater / Spektakels Humor / Komedies
Arenbergschouwburg
Antwerpen - Anvers
Vergeet de sportschool en kom je buikspieren trainen bij Antwerpen Lacht. Bij Antwerpen Lacht kun je zes tot acht comedians op het podium verwachten. Allen hebben ze één ding gemeen: nieuw materiaal (grappen) tryouten. Is het een blijvertje of gaan we deze poging tot een grap nooit meer horen? Één microfoon, grappen in razend tempo, licht op het podium en publiek. Meer is er niet nodig voor een grappig avondje uit.
Nog meer evenementen Theater / Spektakels > Professioneel

Andere evenementen Mechelen

Lezing 'Het alledaags vergeten: Wat moet ik ermee?'

20 mei 2025
Lezingen / Debatten
Plazarama
Willebroek - Anvers
Wie heeft het nog niet meegemaakt, je legt je sleutels weg en enige tijd later weet je niet meer waar je die achtergelaten hebt. Of je bent in de supermarkt, maar je weet eigenlijk niet meer wat je juist wilde kopen. Vergetelheid, oudere volwassenen tillen er vaak zwaar aan. Maar heeft dit wel met leeftijd te maken? We geven inzicht in de praktische werking van het geheugen, daardoor kunnen zogenaamde “vergeet”-situaties beter geduid worden. We geven theorie maar kunnen ook samen oefenen!

Uitgesteld - Workshop Kaarsen pimpen

22 mei 2025
Diverse Activiteiten Animatie
Plazarama
Willebroek - Anvers
Wil je de leukste DIY technieken leren om kaarsen een upgrade te geven? Dan heb je hier de ideale workshop gevonden? We maken geen kaarsen maar "upcyclen" ze. Jullie kunnen de verschillende technieken toepassen en ik begeleid waar nodig. Iedereen gaat ook naar huis met 5 ge-pimpte dinerkaarsen en de goesting om thuis verder aan de slag te gaan. Bovendien kan je ook een bijpassende kandelaar maken. Je kiest een bestaand model en kan deze in een kleur naar keuze schilderen.
Nog meer evenementen Mechelen
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag