A+312: Bas Smets

image - A+312: Bas Smets

Over

Landschapsarchitect Bas Smets richtte in 2007 zijn bureau op in Brussel. Sindsdien telt Bureau Bas Smets een team van 25 architecten en landschapsarchitecten. Gerealiseerde projecten zijn onder andere het Parc des Ateliers in Arles, het park van Thurn & Taxis in Brussel, de openbare ruimte rond de Trinity Tower in Parijs en de Sunken Garden en het Mandrake Hotel in Londen. In 2022 won Bureau Bas Smets de internationale competitie voor de openbare ruimte rond de Notre-Dame Kathedraal in Parijs.
Begin mei 2025 start in Venetië de 19e editie van de Architectuurbiënnale. Bas Smets en Stefano Mancuso presenteren er de tentoonstelling Building Biospheres in het Belgische paviljoen. In het kader hiervan nodigde A+ Bas Smets uit als gastredacteur voor het nummer A+312 Natural Intelligence. In A+312 leggen we de nieuwste inzichten in de intelligentie van planten voor en onderzoeken we wat natuurlijke groeiprocessen kunnen betekenen voor de ontwikkeling van de architectuur en stedenbouw.
Tijdens deze A+ Launch zal Bas Mets een lezing geven over zijn werk. Ter gelegenheid zal het nieuwe nummer A+312 Natural Intelligence die avond ter plaatse verkocht worden.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Het leven is een tekening met 'Kobe Lecompte'

04 feb 2026
Lezingen / Debatten
Tienen
Tienen - Vlaams-Brabant
Voor de lezing trekt Kobe zijn overall aan en gaat aan het werk met verf, papier en taal. ‘Laat de lezing geen eenrichtingsverkeer zijn, maar laat het een gesprek worden, waar het publiek de vrijheid krijgt om ook actief mee te denken, schilderen en lachen’, glundert Kobe. We gaan in op verschillende levensthema’s, zoals communicatie, zelfzorg, balans, maar we gaan onszelf ook observeren. We gaan na hoe we denken, kijken, luisteren en stellen onszelf daarbij de nodige vragen. Een ludieke lezing...

Andere evenementen Lezingen / Debatten

Nog meer evenementen Lezingen / Debatten
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Alle kerstmarkten in België

De winter heeft zo zijn minder leuke kanten, zoals de koude temperaturen, de kans op verkoudheid en het gevoel van vermoeidheid dat soms om de hoek komt kijken. Maar gelukkig weegt dat allemaal niet op tegen de vele voordelen die dit seizoen te bieden heeft. De winter brengt namelijk een bijzondere, bijna betoverende sfeer met zich mee: denk aan de geur van warme glühwein, gezellige avonden bij het vuur, de feestdagen die warmte en samenhorigheid brengen, en natuurlijk het spektakel van vuurwerk

Vandaag

Winter in Poperinge

12 dec 04 jan 2026
Markten en Rommelmarkten Kerstmarkten
Poperinge - West-Vlaanderen - Vlaanderen
De dagen worden weer wat korter, de temperatuur begint te zakken, de eindejaarsperiode is in zicht en dat wil zeggen: opnieuw Winter in Poperinge! Met een overdekte kerstmarkt, een overdekte schaatspiste, de traditionele eindejaarsactie, de verlichte tractorparade met kinderparade, de Winter Kunstwandeling, de kerstshopping, de Hoppeland Lichtjesloop en heel wat animatie belooft het een gezellige winter te worden in Poperinge. Openingsuren kerstmarkt: Maandag tot donderdag: 14u-22u Vrijdag e

Boom Wintersfeer

12 dec 04 jan 2026
Markten en Rommelmarkten Kerstmarkten
Boom
Boom - Antwerpen
Van 12 december tot 4 januari wordt Boom weer extra gezellig, want dan is er Boom Wintersfeer. Op de Grote Markt vind je dan opnieuw onze 'Winter-Boom-bar'. Van 18 tot 21 december zorgen we voor extra sfeer, want dan is er een kerstmarkt met gezellige chalets. Op 20 december doen we daar nóg een schepje bovenop, want dan is het winterbraderie in ons handelscentrum. Het volledige programma vind je binnenkort op www.boom.be/wintersfeer en op deze pagina!

Winterland Hasselt

14 nov 04 jan 2026
Markten en Rommelmarkten Kerstmarkten
Hasselt
Hasselt - Limburg
Kom naar de mooiste winterbestemming van België! Dit jaar vieren we de zeventiende editie van Winterland Hasselt. We gaan er een feestelijk eindejaar van maken met onze vaste ingrediënten, een aantal nieuwigheden en een boordevol programma... lühwein, lichtjes, schaatsplezier en een echt kerstgevoel. Alles wat je nodig hebt om de donkere dagen op te warmen. OPENINGSTIJDEN GRAND CAFÉ: 10u00 - 24u00 SCHAATSBAAN: 10u00 - 22u00 KERSTMARKT EN ATTRACTIES: Maandag - donderdag: 12u00 - 22u00 Vrijda
Meer evenementen vandaag