The Park to Be - Doe-het-zelf

image - The Park to Be - Doe-het-zelf

Over

🧵🔧 DOE-HET-ZELFWEEKEND – The Park to Be

📍

Neem de tijd om te creëren, te herstellen en je verbeelding te gebruiken tijdens dit weekend in het teken van handwerk en hergebruik!


✨ Op het programma


🪡 Zaterdag 9 augustus

🔹 Initiatie creatief borduren met Ateliers de la Chrysalide

🔹 Workshop gepersonaliseerde badges

🔹 Maak je eigen macramé-armband met Amélie DD Créations

🔹 Viltzeepworkshop met 1030BlackWool


🔧 Zondag 10 augustus

🔹 Repair Café: kom je alledaagse voorwerpen herstellen

🔹 Initiatie creatief borduren met Ateliers de la Chrysalide

🔹 Workshop gepersonaliseerde badges

🔹 Creatief met droge bloemen met Fleurs ‘Dé-Co’


🌿 Gezellige sfeer, creativiteit in open lucht en gedeelde knowhow in een groen kader aan het Azaleaplein.


🌳 The Park to Be staat voor 7 themaweekends van juli tot augustus, telkens gratis, steeds in open lucht, in het hartje van het Josaphatpark.


Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Workshop Kleuren met volwassenen

26 jun 2025
Diverse Activiteiten Animatie
Plazarama
Willebroek - Anvers
Zin in een ontspannen moment voor jezelf? Kom kleuren voor volwassenen! Laat je creativiteit de vrije loop en duik in een wereld vol kleur. Met verschillende kleurplaten en alle materialen ter beschikking, kun je helemaal opgaan in het moment en even tot rust komen. Geen regels, geen haast – alleen jij, kleurpotloden en ontspanning. Perfect om even helemaal te ontsnappen aan de dagelijkse drukte! Laat je even weten of je erbij kan zijn? Dan voorzien we zeker voldoende materiaal.
Nog meer evenementen Diverse Activiteiten > Animatie
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag