image - Brussel, la Congolaise

Over

De tentoonstelling “Brussel, la Congolaise” in het MigratieMuseumMigration, van 5 september tot 13 december, is een tentoonstelling over de Congolese aanwezigheid in Brussel. Ze bevat archieffoto’s, persoonlijke foto’s, schilderijen, levensverhalen en muziek. Deze tentoonstelling geeft een mooi beeld van deze aanwezigheid, waarvan de onderling zeer verschillende migratiegeschiedenissen niet te vergelijken zijn met die van de andere gemeenschappen die in Brussel leven. Een initiatief van het MigrationMuseumMigration in samenwerking met Bakushinta vzw.

Opening: vrijdag 5 september om 17u

Reservaties: res.museum@foyer.be


Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Vespro della Beata Vergine, C. Monteverdi, at Brussels Cathedral

01 okt 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Cathédrale des Saints-Michel-et-Gudule
Brussel - Brussel
Vespro della Beata Vergine, Claudio Monterverdi Dit meesterwerk, dat gebeden tot de Maagd Maria op muziek zet, waaronder het beroemde Magnificat, wordt integraal uitgevoerd door Currende, een toonaangevend vocaal en instrumentaal ensemble voor oude muziek Met uitmuntende internationale solisten Claire Lefilliâtre, Sopraan Anne-Kathryn Olsen, Sopraan Reinoud Van Mechelen, Tenor Sean Clayton, Tenor onder leiding van Erik Van Nevel.
Nog meer evenementen Tentoonstellingen > Verschillende technieken
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag