Dinsdag Markt - Zandbergplein Zele

image - Dinsdag Markt - Zandbergplein Zele

Over

Elke dinsdag vindt van 8 tot 12 uur de wekelijkse markt plaats op het Zandbergplein. Deze markt staat open voor elke professionele verkoper. Als bezoeker vind je hier een 60-tal marktkramers die een brede mix aan producten aanbieden.

Hoe een plaats aanvragen?

Vaste standplaats

Een aanvraag voor een vaste standplaats op de dinsdagmarkt kan je schriftelijk indienen ter attentie van het college van burgemeester en schepenen, Markt 50, 9240 Zele.

Op risico

Marktkramers op risico kunnen zich elke maandag tussen 13 en 17 uur inschrijven via onderstaand e-loket.

Het e-loket is enkel zichtbaar op maandag tussen 13 uur en 17 uur. Daarna is het e-loket niet meer beschikbaar/zichtbaar en is inschrijven niet meer mogelijk. De inschrijving is pas definitief nadat de marktleider de inschrijving heeft goedgekeurd/bevestigd via mail.

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen
Nog meer evenementen Markten en Rommelmarkten > Rommelmarkten
Nog meer evenementen Oost-Vlaanderen
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag