24 apr 2025 29 mrt Aussi loin qu'ici Tentoonstellingen Expo's over grafische kunst Een tentoonstelling over het thema van het grondgebied
Rommelmarkten in België – Alle markten en rommelmarkten in maart 2026Op zoek naar een gezellige rommelmarkt in België in maart 2026 ? Bekijk hier het volledige overzicht van vlooienmarkten, tweedehandsmarkten en brocantes die deze maand plaatsvinden. Of je nu op zoek bent naar vintage vondsten, leuke koopjes of een originele gezinsuitstap, op deze markten vind je unieke spullen en een sfeervolle beleving.
Inspiratie voor wie iets bijzonders wil gevenIedereen kan een fles wijn meenemen of een cadeaubon regelen. Toch voelt dat vaak als een snelle oplossing. Wie echt wil verrassen, zoekt iets met karakter. Een geschenk dat past bij de ontvanger, bij het moment en bij de sfeer. Het hoeft niet groots te zijn. Het moet kloppen. Denk aan iets dat een glimlach oproept zodra het papier eraf gaat. Iets dat laat zien dat je aandacht hebt besteed aan de keuze.
De beste reistips op een rijtje!Ga je binnenkort op reis? Dan is het belangrijk om goed voorbereid te zijn. Ga je op een grote wereldreis of juist een reisje wat dichter bij huis? Hoe dan ook kan het overweldigend zijn om te bedenken wat je allemaal nodig hebt en waar je allemaal aan moet denken.
De magie van pretparken: 7x plezier en avontuur voor het hele gezinJoepie, enthousiasme en adrenalinekicks alom!
De mooiste tuinen en parken om te ontdekkenWanneer het mooi weer is, gaan we maar al te graag wandelen! Hier is een selectie van de mooiste parken waar je alleen of met je gezin kan gaan wandelen.
Zumba-reeks 03 feb 19 mei Sportevenementen GC WaBo - Gemeenschapcentrum Watermaal-Bosvoorde Watermaal-Bosvoorde - Brussel Stress loslaten en je uitleven op funky grooves met Luna! Zumba is een dynamisch fitnessprogramma dat oefeningen combineert die gebaseerd zijn op Latijns-Amerikaanse grooves en moves.
Expo Echoes - Birte Verhaegen 03 mrt 31 mrt Tentoonstellingen GC Elzenhof Elsene - Brussel Foto-expo Birte Verhaegen: Echoes Expo 03.03 > 31.03 Vernissage 05.03 (19:00-22:00) - (tijdens Vrouwxnlente - pendant 'Printemps des fxmmes' / Womxn's Spring) NL/ ECHOES is een expo en voorstelling va
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit Doven en slechthorenden ‘What Stays When the Shape Leaves Knot’ / Indrikis Gelzis 15 feb 12 apr Tentoonstellingen Sculpturen TATJANA PIETERS Gent - Oost-Vlaanderen TATJANA PIETERS heeft de eer u uit te nodigen voor de derde solotentoonstelling van de Letse kunstenaar Indrikis Gelzis (1988) in de galerie. Voor de tentoonstelling 'What Stays When the Shape Leaves Knot' presenteert de kunstenaar wandsculpturen, vervaardigd uit materialen zoals metaal, hout en textiel. In zijn creatieve proces maakt Gelzis gebruik van 3D-software, waarbij hij digitale technologie combineert met natuurlijke materialen om abstracte, formeel verfijnde composities te creëren. In 2026...