image - Niko B

Over

Nu het stof van debuutalbum ‘dog eat dog food world’ is neergedaald, is dit het ideale moment om mee te komen deinen op de flow van songsmid, rapper en hypercreatieve ziel Niko B. In 2019 drong hij de psyche van de popcultuur binnen met een reeks virale eye-openers zoals ‘Mary Berry’ en ‘Who’s That What’s That?’, waarop hij ongewild een onofficiële megafoon werd voor Gen Z. 

Zijn observaties, reflecties en ervaringen, zijn houding en passie voor creatie en zijn honger naar plezier bij het terloops documenteren van deze turbulente metamordernistische tijden hebben een gemeenschap van geestverwante linkse geesten aangetrokken. Net zoals Mike Skinner deed voor degenen die voor hem kwamen, en Bowie voor hun ouders voor hen, vertegenwoordigt Niko deze tijd met scherpe sociale helderheid en gememorificieerde surrealistische kwinkslagen.


Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Andere evenementen Concerten > Elektronisch

Nog meer evenementen Concerten > Elektronisch
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Alle kerstmarkten in België

De winter heeft zo zijn minder leuke kanten, zoals de koude temperaturen, de kans op verkoudheid en het gevoel van vermoeidheid dat soms om de hoek komt kijken. Maar gelukkig weegt dat allemaal niet op tegen de vele voordelen die dit seizoen te bieden heeft. De winter brengt namelijk een bijzondere, bijna betoverende sfeer met zich mee: denk aan de geur van warme glühwein, gezellige avonden bij het vuur, de feestdagen die warmte en samenhorigheid brengen, en natuurlijk het spektakel van vuurwerk

Vandaag

Meer evenementen vandaag