Meet the Writers: Agustín Fernández Mallo & friends

image - Meet the Writers: Agustín Fernández Mallo & friends

Over

Drie van de meest originele stemmen uit de Spaanse literaire wereld komen naar Bozar voor een avond in het teken van wetenschap, herinnering, kunst en het wonderlijke.
Agustín Fernández Mallo, natuurkundige en auteur van de baanbrekende Nocilla-trilogie, is een pionier op het gebied van postpoëzie en een hybride schrijfstijl waarin kunst, wetenschap en digitale cultuur met elkaar versmelten. Met zijn werk (onder meer El libro de todos los amores en Teoría general de la basura) heeft Fernández Mallo de Spaanse literatuur een nieuw elan gegeven. Een verwezenlijking die hem internationale erkenning heeft opgeleverd, waaronder de Europese Literatuurprijs.
Kunsthistoricus en romanschrijver Miguel Ángel Hernández schrijft met precisie en diepgang over herinnering, trauma en de visuele wereld. Het echte leven ligt vaak aan de grondslag van zijn fictie, van El dolor de los demás tot Anoxia. In zijn werk verweeft hij persoonlijke verhalen met politieke en filosofische overpeinzingen.
Laura Fernández, cultuurjournalist en auteur van La señora Potter no es exactamente Santa Claus, schept duizelingwekkende werelden waarin het fantastische en het alledaagse elkaar ontmoeten. Haar scherpe humor en diepe inzicht in de menselijke psyche vallen erg in de smaak bij zowel lezers als recensenten.
Het belooft een levendig gesprek te worden tussen deze drie literaire toppers. Een gesprek over de toekomst en de grenzen van fictie, maar ook over fictie als krachtig instrument om onze wereld vast te leggen en kritisch te bekijken.
Dit programma is een coproductie tussen Bozar en EUROPALIA ESPAÑA.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Uitsluitend voor volwassenen

De Kille Kempen

13 mrt 2026
Vertellingen / Literatuur Vertellingen
Parochiecentrum Hulshout
Hulshout - Antwerpen
In de stille Kempen, op de purperen hei, staat een eenzaam huisje, met een lijk erbij…Deze avond werpt een ander licht op deze schijnbaar vreedzame regio in Vlaanderen. Welke sadistische moordenaar verscheen nooit voor assisen? En hoe zit het met de enige Kempense seriemoordenaar?Dit alles en nog veel meer komt aan bod op deze spannende en gevarieerde avond‘Hier heerst vaak zwijgplicht. Een soort omerta die goed past bij de gesloten Kempense mentaliteit

LOVE BAZAAR - valentine's day walk through Brussels (NL-EN)

14 feb 2026
Varia
Brussel - Brussel
(NL-EN down below) ONTDEK DE BRUSSELSE GESCHIEDENIS VIA LIEFDESVERHALEN Wist je dat er in Brussel heel wat intrigerende liefdesverhalen te rapen zijn? We vertellen je de geheimen over apothekers die afrodisiaca verkopen, bars waar je ongezien een scheve schaats kan rijden en eeuwenoude tekens die gebruikt werden om je interesse in iemand te tonen. Naast verhalen vertellen we je ook de leukste plekken om iemand mee op date te nemen! PRAKTISCHE INFO Duur: 2u Start: Beurs (aan de trappen) Ein
Nog meer evenementen Vertellingen / Literatuur > Literatuur
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag