The Room Second Edition

image - The Room Second Edition

Over

Een tweede editie die de ambitie van deze atypische beurs bevestigt: Brussel een kunst- en antiekbeurs aanbieden in een ander, vrijer, intiemer en toegankelijker formaat.

The Rooms is bedacht door Patrick Mestdagh, voorzitter van de ROCAD (Koninklijke Kamer van Antiquairs en Kunstgaleries van België), en galeriehouder Sébastien Janssen, en is ontstaan uit een gezamenlijke wens: een beurs creëren die is bedacht door en voor galeries, en die directe ontmoetingen tussen handelaren, verzamelaars en kunstliefhebbers bevordert, maar ook met een breder publiek; nieuwsgierigen, nieuwkomers of toekomstige verzamelaars die de wereld van de galeries willen ontdekken.

Voor deze nieuwe editie neemt de beurs twee vleugels van de 4e en 5e verdieping van Mix Brussels in beslag, een viersterrenhotel en -club gevestigd in het voormalige modernistische hoofdkantoor van de Royale Belge, een iconisch gebouw uit de jaren 1960 gelegen in een groene omgeving in Watermaal-Bosvoorde.


Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Tentoonstellingen > Varia
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag