Big Ears Listen With Feet - Ila Bêka & Louise Lemoine

image - Big Ears Listen With Feet - Ila Bêka & Louise Lemoine

Over

Het Frans-Italiaanse filmduo Bêka & Lemoine neemt je mee op een adembenemende roadmovie door Thailand en volgt Boonserm Premthada, een van de beroemdste hedendaagse architecten van het land. Vanaf zijn geboorte was hij doof en hij ontwikkelde een architectuur die gevoelig is voor geluidstrillingen. Van de chaotische betonnen jungle van Bangkok tot plattelandsgemeenschappen laat deze film zien hoe het aangrijpende verhaal van de architect zijn unieke en gevoelige benadering van architectuur heeft gevormd.
De Italiaanse kunstenaar en filmmaker Ila Bêka en de Franse beeldend kunstenaar Louise Lemoine werken al twintig jaar samen. Ze experimenteren met nieuwe narratieve en filmische vormen en vragen zich af hoe mensen ruimte ervaren, waarnemen en zich daartoe verhouden vanuit een emotioneel, sociaal en cultureel perspectief
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Uitsluitend voor volwassenen
Speciaal voor gezinnen
Speciaal voor kinderen
Speciaal voor studenten

Brussels Food Festival - 19e editie

09 mei 11 mei
Diverse Activiteiten Culinair evenementen
Boulevard du Souverain
Oudergem - Bruxelles
Het Brussels Food Festival viert al 10 jaar de liefde voor streetfood! Kom van 9 tot 11 mei genieten van een waanzinnig weekend vol heerlijke gerechten van hier en uit alle hoeken van de wereld. 35 wereldkeukens staan klaar om je smaakpapillen te verwennen! Voor de kleintjes is er een kinderzone met animatie op zaterdag en zondag van 14u tot 17u!
Nog meer evenementen Films
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag