Smaakmarkt Haaltert

image - Smaakmarkt Haaltert

Over

Op zondag 12 mei 2024 vanaf 10u gaat Smaakmarkt Haaltert voor de tweede keer door, na
het succes van vorig jaar.


Houdt u ervan om van elk gerechtje even te proeven? Heeft u steeds dorst en wil u wel eens iets nieuws proberen? Zak dan zeker eens af naar het Sint-Goriksplein/Achterstraat en laat uw smaakpapillen eens goed verwennen! U zal er kunnen proeven van verschillende bieren gebrouwen in Haaltert. Alsook van

talrijke wijnen aangeboden door de lokale handelaar.


Of komt u liever een aperitiefje drinken die u voorheen zelfs niet eens kende?  Het kan! Waarschijnlijk

heeft u na het nuttigen van enkele drankjes ook een klein of groot hongerke gekregen? Ook daarvoor kan u op smaakmarkt Haaltert terecht. Kies de hapjes uit die perfect bij uw drankje passen. Zin in een snelle hap? Bij onze foodtrucks vindt iedereen zeker z'n gading. Nog niet volledig voldaan? Geniet dan van de aangeboden lokale desserts!


U kan ondertussen genieten van verschillende optredens en randanimatie. Aangezien onze Smaakmarkt op Moederdag plaatsvindt, zullen de vrouwen/moeders eens extra in de watten worden gelegd. Ontvang een leuke attentie aan de stand naast de drankentoog tussen 11u en 18u (of zolang de voorraad strekt).


Heeft u zelf interesse om op Smaakmarkt Haaltert te staan met een foodtruck of kermisattractie? Of wil u de bezoeker streekgebonden lekkernijen aanbieden?


U kan zich inschrijven via de volgende website: http://www.smaakmarkthaaltert.be

Deel :

Fotogalerij (1)

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Vrijdagmarkt

Vrijdagmarkt

Markten en Rommelmarkten Markten
Vrijdagmarkt
Gent - Flandre Orientale
Op dit plein speelde zich de voorbije eeuwen het grootste deel van het openbare politieke en sociale leven af. Hier werden vorsten plechtig ontvangen, feesten gevierd en vetes beslecht. Op het 15e -eeuwse Toreken na dateren alle gebouwen op de Vrijdagmarkt uit de 18e eeuw, het monumentale socialistische volkshuis (Ons Huis, Bond Moyson) zelfs uit het begin van de 20e eeuw. Ook nu nog gonst dit grote, open marktplein van de bedrijvigheid. Op zonnige dagen wordt het plein als het ware omsingeld door terrasjes. Elke vrijdagochtend en zaterdagnamiddag stallen de marktkramers hun waren uit. Hier kun je ook altijd terecht voor een hapje of een drankje. Aan restaurants geen gebrek, je vindt ze tot in de sfeervolle steegjes die op het plein uitkomen. Ook de Dulle Griet, het café met meer dan 250 Belgische bieren en het roemruchte schoen-tegen-glasritueel is hier gevestigd. Het frietkraam van Jozef is al evenzeer een gevestigde waarde. Jacob van Artevelde kijkt voor eeuwig uit over zijn Arteveldestad.
Nog meer evenementen Markten en Rommelmarkten > Markten
Nog meer evenementen Oost-Vlaanderen
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag