Lover's Skit + Dog Race + MYNK

image - Lover's Skit + Dog Race + MYNK

Over




LOVER'S SKIT



Lover’s Skit is een dynamisch duo uit Stockholm. Aanvankelijk richtten de twee zich vooral op mode en stijl, maar uiteindelijk waagden ze zich ook aan muziek maken en liveoptredens in hun plaatselijke jeugdcentrum. Dat allemaal nog voor ze achttien werden. De band wordt gekenmerkt door hun aanstekelijke, energieke en in-your-face stijl, verpakt in een scherp gevoel voor mode en tongue-in-cheek zelfvertrouwen. Ze streven ernaar om je te laten bewegen en ontroerd te laten raken door hun muziek.





Invloeden haalt het duo uit een breed scala aan genres, waar speels mee gejongleerd wordt. Zo kun je glimpen opvangen van nineties breakbeat helden als The Chemical Brothers, The Prodigy en Fatboy Slim, maar ook van ruige indiebands als Wet Leg en Le Tigre.


DOG RACE

Het Londense vijftal Dog Race lanceert hun nieuwste single ‘It’s The Squeeze’, een in koud zweet gedompelde oproep over moderne angsten en persoonlijke verstikking. Dog Race heeft al de nodige intrige gewekt rond hun naam in het live-circuit na optredens in het voorprogramma van Fat Dog, Maruja, Voka Gentle, Nuha Ruby Ra, Olso Twins en Slap Rash, naast het feit dat ze het podium sierden op Visions Festival.

Hun vorige singles vonden fans bij onder andere The Line of Best Fit, Clash, Notion, Dork en So Young, maar ook BBC Radio 1 en BBC Radio 6.


MYNK

MYNK is een Londense band die hun geluid op afstand ontdekte via demos in de slaapkamer voordat ze een team vormden met producer en frontman Faris Badwan (The Horrors, Cat’s Eyes) en Max Heyes (Primal Scream, Massive Attack) om hun debuut-EP ‘PLEASER’ op te nemen.

MYNK put uit een breed scala van zowel audio- als visuele kunst, van minimalistische pop tot Lynchiaanse nachtmerries – wat resulteert in een viscerale combinatie van pop-noir melancholie. ‘PLEASER’ snijdt verschillende thema’s aan: zelfbehoud, masochisme en hopeloze idolisering – een romantiek van zelfsabotage onder het mom van ‘aiming to please’.



Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

"Die Jahresziten" - Joseph Haydn

16 nov 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Salle philharmonique (OPRL)
Luik - Luik
Voor het eerst bundelt het Chœur Universitaire de Liège de krachten met het Chœur Symphonique de Liège en het Jean-Noël Hamal Orchestra om een uitzonderlijk werk aan te bieden dat zelden wordt uitgevoerd vanwege zijn durf en muzikale eisen: het wereldlijke oratorium "Die Jahreszeiten" van Joseph Haydn. In dit oratorium in 4 bedrijven roept Haydn de evolutie van de natuur en haar impact op het menselijk leven op, van de frisheid van de lente tot de deugden van een krachtige winterslaap, via de gulle...
Nog meer evenementen Concerten > Pop / Rock / Pop-Rock
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag