image - Sonart

Over

Sonart is een eendaagse ervaring die draait om het samenbrengen van mensen via kunst en muziek. Net als een sonar wil dit Youth l’AB-event nieuwe, interessante artiesten onthullen en goede vibes uitstralen. Kom connecties maken tijdens onze open decks en open stage sessies, met activiteiten zoals live painting en foto-exposities, voordat onze headliners het podium betreden.Wat is Youth l’AB?Youth l’AB is een groep van 10 jongeren die een passie delen voor events en muziek. Een keer per jaar organiseren de Youthlabbers hun eigen event, als afsluiting van een jaarlange reis samen met AB, waarin ze de fijne kneepjes van de muziekindustrie hebben geleerd. Sonart is al de derde editie van dit AB-initiatief.ActiviteitenYouth l’AB heeft een reeks activiteiten voorbereid, zoals een tentoonstelling, live painting, open stages en open decks, evenals een ontmoetingsruimte voor muzikanten. Een ding is zeker: terwijl je op 26 oktober door AB Club dwaalt, zal je iets vinden dat met je resoneert.Line-upFay BbyFay Bby’s betoverende melodieën doen je wegdrijven in een wolk van Alt pop en r&b. Klassiek getraind sinds haar vijfde, begon de Hongaars-Belgische zangeres haar stem te ontdekken tijdens haar vroege tienerjaren. Na het zelfstandig uitbrengen van haar eerste 4 singles in 2022, blijft Fay magische tracks uitbrengen, zoals Hide and Seek en Daydream, die voortkomen uit nieuwe samenwerkingen in 2023.Bobbi LuBobbi Lu is een electropopparel afkomstig uit hetzelfde land als Thom Yorke, FKA Twigs en James Blake. De jonge artiest kanaliseert haar rebelse geest in haar muziek door een gevoelige sfeer te creëren, gebaseerd op etherische pianomelodieën die de luisteraar meenemen naar een dystopische wereld gevuld met knisperende bassen en spookachtige samples. Met haar debuutalbum dat in oktober uitkomt, is Youth l’AB trots om Bobbi Lu te presenteren als headliner voor Sonart.AzertyklavierwerkeAzertyklavierwerke is het soloproject van de Antwerpse Alan Van Rompuy die zijn diploma behaalde in het Conservatorium van Antwerpen. Nu wonende in Brussel, kan Alan’s muziek het best worden omschreven als een intense combinatie van elektronische geluiden die samenkomen om een georganiseerde chaos te creëren. Zijn ambient tracks verweven met jazz pianostukken zijn de perfecte afsluiter voor Sonart.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Vespro della Beata Vergine, C. Monteverdi, at Brussels Cathedral

01 okt 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Cathédrale des Saints-Michel-et-Gudule
Brussel - Brussel
Vespro della Beata Vergine, Claudio Monterverdi Dit meesterwerk, dat gebeden tot de Maagd Maria op muziek zet, waaronder het beroemde Magnificat, wordt integraal uitgevoerd door Currende, een toonaangevend vocaal en instrumentaal ensemble voor oude muziek Met uitmuntende internationale solisten Claire Lefilliâtre, Sopraan Anne-Kathryn Olsen, Sopraan Reinoud Van Mechelen, Tenor Sean Clayton, Tenor onder leiding van Erik Van Nevel.

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen

Mojo & The Kitche Brothers + Sekushi

Tot 18 okt 2025
Concerten Pop / Rock / Pop-Rock
GC Den Dries
Retie - Antwerpen
Bij het vallen van de eerste bladeren brengen we jullie twee Belgische bands die je live móét gezien hebben. Verwacht psychedelische triprock, bezwerende grooves en een flinke brok energie. 🌀 Mojo & the Kitchen Brothers sleuren je mee naar de vroege jaren ’70 met hun mix van zware progrock en psychedelica. Denk aan Black Sabbath, Pink Floyd en Wishbone Ash, maar met de voeten stevig in het nu. 🔥 Sekushi klinkt als Khruangbin’s licht verwilderde broer, Charles Bradley op een trip of Ennio Morri
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Pelter Skelter: EQUAL IDIOTS

31 okt 2025
Concerten Pop / Rock / Pop-Rock
CC Palethe
Pelt - Vlaams Gewest
Vergeet alles wat je denkt te weten over Equal Idiots. Hun nieuwe titelloze plaat heeft zoveel meer gelaagdheid dan de Kempense kleigrond waaruit de band geboren is. Met producer Stijn Vanhoegaarden (Brutus) achter de knoppen hebben Thibault Christiaensen (31) en Pieter Bruurs (31) niet alleen het beste maar ook meest veelzijdige album van hun carrière gemaakt.
Nog meer evenementen Concerten > Pop / Rock / Pop-Rock
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag