Here we Are! Women in design (1900 – today)

image - Here we Are! Women in design (1900 – today)

Over

Ongeveer tachtig vrouwen uit de wereld van design en creatie zijn te zien in de tentoonstelling, waaronder protagonisten van het modernisme zoals Eileen Gray, Charlotte Perriand, Lilly Reich en Clara Porste, zakelijke leiders zoals Florence Knoll en Armi Ratia, en minder bekende figuren zoals sociaal hervormer Jane Addams. Hedendaags design en toekomstperspectieven worden vertegenwoordigd door ontwerpers als Matali Crasset, Patricia Urquiola en Julia Lohmann, evenals de collectieven Matri-Archi(tecture) en Futuress.
De tentoonstelling is net zo divers als de discussies over feminisme in onze huidige samenleving. Het biedt een actuele blik op de geschiedenis van modern design en actuele debatten en geeft stof tot nadenken over wat design in de eenentwintigste eeuw zou moeten zijn, wie het definieert en voor wie het is.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Stages / Cursussen
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Alle kerstmarkten in België

De winter heeft zo zijn minder leuke kanten, zoals de koude temperaturen, de kans op verkoudheid en het gevoel van vermoeidheid dat soms om de hoek komt kijken. Maar gelukkig weegt dat allemaal niet op tegen de vele voordelen die dit seizoen te bieden heeft. De winter brengt namelijk een bijzondere, bijna betoverende sfeer met zich mee: denk aan de geur van warme glühwein, gezellige avonden bij het vuur, de feestdagen die warmte en samenhorigheid brengen, en natuurlijk het spektakel van vuurwerk

Vandaag

Meer evenementen vandaag