Panorama van Poolse Animatie Gebaseerd op Films van Docenten en Studenten van de Poolse Nationale Filmschool in Łódź

image - Panorama van Poolse Animatie Gebaseerd op Films van Docenten en Studenten van de Poolse Nationale Filmschool in Łódź

Over

Panorama toont ongeveer 40 films gemaakt door studenten en hun docenten gedurende meer dan 30 jaar bestaan van de faculteit. Panorama laat films zien die zeer bekend zijn en veel prijzen hebben gewonnen, zoals Ab ovo geregisseerd door Anita Kwiatkowska-Naqvi, Kigo geregisseerd door Izumi Yoshida, of I am here geregisseerd door Julia Orlik, Head-prickles geregisseerd door Katarzyna Miechowicz, There Are People in The Forest geregisseerd door Szymon Ruczyński, maar ook films die minder bekend zijn, maar eveneens zeer interessant. Er zullen ook films te zien zijn die zijn gemaakt door de docenten, die als artistieke begeleiders van deze films optraden. Het publiek kan films zien van onder anderen Piotr Dumała (Hipopotamia), Piotr Milczarek (Rain), Joanna Jasińska-Koronkiewicz (It is quite true), Aleksandra Chrapowicka (The Story of the Little Dog), Marcin Podolec (Potatoes) en Agata Gorządek (Thrown Away Book). Panorama toont animatiefilms gemaakt door kunstenaars van verschillende generaties, in diverse technieken, en met uiteenlopende visies op de hedendaagse wereld.
Panorama start om 17.30 uur op 27 mei in Flagey.
Het project wordt medegefinancierd door het Ministerie van Cultuur en Nationaal Erfgoed van de Republiek Polen vanuit het Cultuurpromotiefonds.
Erebeschermheerschap van de Maarschalk van de regio Łódź, Joanna Skrzydlewska.
Polish Institute Brussels, the Polish National Film School in Lodz
gratis
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Uitsluitend voor volwassenen
Speciaal voor gezinnen
Speciaal voor kinderen
Speciaal voor studenten

Brussels Food Festival - 19e editie

09 mei 11 mei
Diverse Activiteiten Culinair evenementen
Boulevard du Souverain
Oudergem - Bruxelles
Het Brussels Food Festival viert al 10 jaar de liefde voor streetfood! Kom van 9 tot 11 mei genieten van een waanzinnig weekend vol heerlijke gerechten van hier en uit alle hoeken van de wereld. 35 wereldkeukens staan klaar om je smaakpapillen te verwennen! Voor de kleintjes is er een kinderzone met animatie op zaterdag en zondag van 14u tot 17u!
Nog meer evenementen Films
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag