image - Tuinconcerten

Over

Op een zwoele zomeravond nodigen we je van harte uit in de tuin van GC WaBo voor een betoverend dubbelconcert, georganiseerd in het kader van het Festival des Jardins.
Een unieke gelegenheid om twee muzikale werelden te ontdekken op één avond, in een intieme en natuurlijke setting.
Van Vietnam naar Portugal. Muziek die grenzen overstijgt.
We beginnen onze reis in het Verre Oosten met An Tran, een meesterlijke gitarist van Vietnamese afkomst, speciaal overgekomen uit de Verenigde Staten. Met subtiele virtuositeit brengt hij traditionele Vietnamese volksliederen tot leven op sologitaar.
In het tweede deel van de avond nemen Philippe Raposo, Daphné Groenendaels en Thomas Engelen je mee naar het hart van Portugal. De betoverende klanken van de Portugese gitaar dompelen je onder in weemoedige fado-sferen en warme mediterrane melodieën.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Bruxelles
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen
Nog meer evenementen Concerten > Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Nog meer evenementen Bosvoorde Centrum / Boitsfort Centre
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag