Foodtruck Festival SMA(A)K

image - Foodtruck Festival SMA(A)K

Over

FOODTRUCKFESTIVAL SMA(A)K KOMT NAAR PEER! 🤩

Het gezellige foodtruckfestival SMA(A)K komt van vrijdag 27 juni tot zondag 29 juni naar Peer. We toveren Stadspark De Perre om tot één groot sfeervol openluchtfestival. ☀️ De ideale plek om met vrienden en familie te onthaasten en vooral heerlijk te genieten van al dat lekkers. 😍

🍽 CULINAIR GENIETEN

Van de allerkleinste mondjes tot de zevende maag van grote eters en van Aziatisch tot Zuid-Amerikaans: op SMA(A)K vindt iedereen iets naar zijn goesting. 😋 Onze foodtruckers serveren de smaakvolste gerechten en bruisendste drankjes. Een gin-tonic, een glaasje bubbels of toch liever een frisse pint? Santé! 🍸🍻🍾

🎶 MUSIC & DANCE

Hippe beats, rock-‘n-roll … onze platenspeler draait op volle toeren.

Zin om te genieten van de vele live-optredens doorheen het weekend?

Alles mag, niets moet! Genieten is de boodschap!

🎈 KIDS FUN

Ook de allerkleinsten blijven niet op hun honger zitten: grote speelblokken, soccer dart, petanque, minigolf, kindergrime, een speelbox & heel veel leuke spelletjes.

Kinderen baas op SMA(A)K!

✨ SFEER & GEZELLIGHEID

We zeggen niet voor niets ‘proef de gezelligheid’: lichtslingers, vlaggetjes, picknickbanken, gezellige zithoeken … & nog veel meer! Ontdek het op SMA(A)K!

Met SMA(A)K brengen we mensen samen. Het ongedwongen karakter van ons evenement doet mensen genieten. SMA(A)K is een droomwereld waar iederéén zijn goesting vindt.


 OPENINGSUREN

✔️ Vrijdag 27 juni, 17:00 - 23:00 uur

✔️ Zaterdag 28 juni, 14:00 - 23:00 uur

✔️ Zondag 29 juni, 12:00 - 21:00 uur


Deel :
Nog meer evenementen Diverse Activiteiten > Culinair evenementen

Andere evenementen Limburg

Nog meer evenementen Limburg
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag