De Wolfmens | Jeroen Lenaerts, MANdolinMAN & Mathijs Bertel

image - De Wolfmens | Jeroen Lenaerts, MANdolinMAN & Mathijs Bertel

Over

De historie van een onweerstaanbare oermens die een dorp sticht. Deps. 


Ons dorp
Trotser
Harder
Dan al de rest
Uit de woesternis
En de wildernij
Is het
Gesneden
Gekapt
Geschapen
Door iets ongrijpbaar
Uit de schemer
Nen imposante schonen
Bohemer
Onze vader
Jan Houtekiet


Als er één boek uit de Vlaamse literatuur het tijdloze en universele karakter van een gemeenschap en de tegenstelling tussen oud en nieuw weerspiegelt, dan is dat ‘Houtekiet’ van Gerard Walschap. Een heidens ‘evangelie’ over het ontstaan van de beschaving, maar tegelijkertijd een blauwdruk van het algemeen menselijke: de liefde, het leven en de dood.


Meesterlijk verteld en gespeeld door Jeroen Lenaerts die bij het grote publiek vooral bekend is van zijn rol Tim in 'Thuis'. MANdolinMAN en elektronicawizard Mathijs Bertel (Ansatz Der Maschine) kleuren de voorstelling in met oude melodieën die door middel van toegevoegde samples, beats en soundscapes jong en fris in de oren klinken. De voorstelling wordt gekruid door de prachtige projecties van Lot Vandekeybus. 

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Kunst- en ambachtenmarkt Tremartre 2025 te Tremelo

07 sep 2025
Diverse Activiteiten Kunst- en ambachtsmarkten
Kunstmarkt Tremartre
Tremelo - Vlaams-Brabant
Tremarte 2025 – Kunst & Ambachtenmarkt in het hart van Tremelo! ✨🎨 Op zondag 7 september verandert het dorpsplein onder de kerktoren van Tremelo in een bruisend centrum van creativiteit, vakmanschap en gezelligheid! Welkom op Tremarte, de jaarlijkse kunst- en ambachtenmarkt waar passie en talent samenkomen.

Andere evenementen Theater / Spektakels > Professioneel

Seizoensopening 2025-2026

13 sep 2025
Theater / Spektakels Theaterfestivals
KVS Bol
Brussel - Brussel
Terwijl onze makers deze zomer hun vleugels uitsloegen over heel Europa, stoomden wij onze theaterzaal opnieuw klaar voor het kraakverse seizoen. Op zaterdag 13 september nodigen we je uit om het samen met ons feestelijk in te luiden! Op het programma: de voorstelling Alleen verbeelding, het concert Que la ternura nos acompañe ahora y siempre en de beste eighties & nineties tunes uit de doos van dj's Léo & Pard.
Nog meer evenementen Theater / Spektakels > Professioneel
Nog meer evenementen Oost-Vlaanderen
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag