image - Vlaams Radiokoor

Over

Met onze Studio 1 Sessions bezorgen we je een muzikale rustpauze in het hart van ons stematelier: de prachtige Studio 1 in Flagey. Deze unieke werk-en concertplek bundelt architecturale charme, verbluffende akoestiek en een bijzondere intimiteit. Dicht bij de zangers zie, hoor en voel je hoe de klanken gekneed worden en tot leven komen.
Voor deze sessie maakte muziekdirecteur Bart Van Reyn een ingetogen maar meeslepende selectie rond de stille kracht van muziek. De rode draad doorheen het melancholische programma komt van Edward Elgar: van de zachte wiegende melodie van Lullaby tot het verheven Lux Aeterna, als een zachte aanraking in een wereld vol ruis.
Geniet van deze welverdiende rustpauze in het hart van ons atelier.
Flagey, Vlaams Radiokoor
€ 18 > € 5
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Het Brussels Philharmonic Orchestra, de viool van Saténik en de Vijfde van Sibelius

14 jun 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Bruxelles
Een groot violist voor grote concertos, Saténik Khourdoïan Een schitterende symfonie - SIBELIUS Het Brussels Philharmonic Orchestra presenteert met trots de solist voor het concert op 14 juni, Saténik, de Concertmeisterin van het Symfonisch Orkest van de Munt, in twee prachtige werken: Tzigane van Ravel en The Lark Ascending van Vaughan Williams! Onze musici zullen vervolgens de 5e Symfonie van Sibelius uitvoeren, lyrisch, genereus, verslavend en meesterlijk!
Nog meer evenementen Concerten > Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Ontdek de Meesterwerken: een abonnement op de absolute topconcerten van het seizoen 2025-2026

Al bijna een eeuw staat het Belgian National Orchestra garant voor symfonische topkwaliteit in België. Als huisorkest van de iconische Henry Le Bœufzaal in Bozar combineert het traditie met vernieuwing in ambitieuze programma’s vol klassieke meesterwerken, hedendaagse creaties en prestigieuze samenwerkingen. Het orkest is een vaste waarde in het Brusselse culturele leven, maar schittert ook op internationale podia en speelt een sleutelrol in evenementen als de Koningin Elisabethwedstrijd.

Vandaag

Meer evenementen vandaag