Over
Op 10 september van 12u tot 14u staat er iets bijzonders te gebeuren in De Rinck. De cursisten van Ligo Brusselleer komen langs met een heerlijke kom zelfgemaakte lettersoep.
De actie kadert in de Week van de Geletterdheid 2025, met dit jaar als thema reizen. Net zoals een reis stap voor stap verloopt, volgen de cursisten bij Ligo hun eigen leertraject. Tijdens de lettersoepactie gaan ze daarover graag met jou in gesprek. Waar zijn ze trots op? Wat willen ze nog leren? En met wie oefenen ze onderweg?
Binnen de leescampagne Lezen is een superkracht’ tonen de cursisten dat leren veel meer is dan taal alleen. Ze oefenen ook plannen, samenwerken en communiceren en dat allemaal in een gezellig project dat mensen samenbrengt.
Kom langs, proef van de soep en van een goed gesprek.
Iedereen is welkom in De Kleine Rinck op 10 september tussen 12u en 14u.