Trio Ocells (fluit, cello, piano) – Rondom Bohemen: werken van Ries, Hindemith, Janacek, Carl Maria

image - Trio Ocells (fluit, cello, piano) – Rondom Bohemen: werken van Ries, Hindemith, Janacek, Carl Maria

Over

Miho Kumagai, fluit Docent aan de Elisabeth University of Music in Hiroshima. Eerste prijs bij het kamermuziekconcours Schmolz-und-Bickenbach-Wettbewerb in Duitsland. 2006-2009 Tiroler Symphonieorchester Innsbruck.


Shiho Nishimura, cello Kamer muzikante en concertiste historische en moderne cello Lid van Ô-Celli, cello-octet (www.o-celli.com) 3e prijs Internationale Kamermuziekwedstrijd in Trontheim, Noorwegen 2002-2007 Solo celliste bij Klassische Philharmonie Bonn, Duitsland.


Hiroko Fukushima, piano Kamer- en concertpianiste op fortepiano en moderne piano Docente aan Kunsthumaniora Brussel Lid van het Trio Horta.


Miho en Hiroko behaalden hun master in Hiroshima, Japan, Miho en Shiho vervolmaakten hun kunst in Düsseldorf, Duitsland, Hiroko en Shiho ontmoetten elkaar in Brussel... Het Trio Ocells, opgericht in 2015, treedt regelmatig op in Hiroshima, Brussel, Nishinomiya en Düsseldorf. De tournee in Japan in februari 2019 was een groot succes en kreeg zeer goede kritieken van de bekendste krant van Japan, “Ongaku-no-tomo”.


Praktische informatie

Deel :

Fotogalerij (1)

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Concerten > Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Nog meer evenementen Europawijk / Quartier Europeen
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag