De allerleukste plekken om paaseieren te rapenHaal de mandjes maar tevoorschijn! De paasklokken trekken binnenkort door België. De paasklokken en paashazen hebben overal in België heerlijke eieren verstopt voor jong en oud.
10 kindvriendelijke kinderboerderijen in VlaanderenOp zoek naar een originele gezinsuitstap in de natuur?
Rommelmarkten in België – Alle markten en rommelmarkten in april 2026Op zoek naar een gezellige rommelmarkt in België in april 2026 ? Bekijk hier het volledige overzicht van vlooienmarkten, tweedehandsmarkten en brocantes die deze maand plaatsvinden. Of je nu op zoek bent naar vintage vondsten, leuke koopjes of een originele gezinsuitstap, op deze markten vind je unieke spullen en een sfeervolle beleving.
De beste reistips op een rijtje!Ga je binnenkort op reis? Dan is het belangrijk om goed voorbereid te zijn. Ga je op een grote wereldreis of juist een reisje wat dichter bij huis? Hoe dan ook kan het overweldigend zijn om te bedenken wat je allemaal nodig hebt en waar je allemaal aan moet denken.
De ultieme gids voor je eerste roadtripEen roadtrip met vrienden lijkt eenvoudig: een auto, wat muziek en een bestemming. In werkelijkheid komt er best wat bij kijken. Met een stukje voorbereiding vertrek je goed georganiseerd en kun je onderweg echt genieten.
Fermenteren en wildplukken 24 feb 07 apr Stages / Cursussen Nekkersdal Laken - Brussel Tijdens deze korte fermentatiecursus ontdek je in vier lessen de basistechnieken en handige weetjes om op verschillende manieren drank en voedsel te fermenteren. We duiken in verschillende fermentatie
Expo Toutes Celles Qui Brillent 06 mrt 18 apr Tentoonstellingen Pianofabriek Sint-Gillis - Brussel Dertien vrouwen kwamen een jaar lang samen om te onderzoeken hoe hun lichamen bestaan in de Brusselse openbare ruimte. Dertien stemmen, individueel en collectief, die een eigen taal vormden uit woorde
Kin Gajo (i.s.m. JazzLab) 03 apr 2026 Concerten Jazz Cultuurcentrum De Ververij - Wolvestraat Ronse - Oost-Vlaanderen Een verrassende combinatie van hedendaagse jazz met invloeden uit hiphop en elektronische muziek, samengebracht met manga-cultuur voor de fysieke release. Kin Gajo werd opgericht door accordeonist Stan Maris (Kreis, Ocean Eddie), die goed op weg is om een van de boeiendste artiesten van onze scene te worden. Samen met saxofonist Werend Van Den Bossche (Dishwasher, Sonic Hug) en drummer Tom Peeters (Elias D’hooge Trio) speelt hij een frisse en verrassende mix van hedendaagse jazz met hiphop-invloeden...