One to One: John & Yoko - Kevin Macdonald & Sam Rice-Edwards

image - One to One: John & Yoko - Kevin Macdonald & Sam Rice-Edwards

Over

Een uitgebreid en openhartig kijkje in het leven van John Lennon en Yoko Ono in Greenwich Village begin jaren ‘70. One to One; John & Yoko is een meeslepende filmervaring met fascinerend, nooit eerder vertoond materiaal en recent gerestaureerde beelden van hun enige volledige optreden samen. Met z'n adembenemende muziek, opnieuw gemixt en geproduceerd door zoon Sean Ono Lennon, is de film een enorme openbaring die nieuw licht werpt op de bestaande ideeën over dit legendarische koppel.
Kevin Macdonald (geboren in 1967) is een Schotse filmregisseur die actief is sinds 1995. Zijn opmerkelijke werken zijn onder andere One Day in September (1999), een documentaire over de moord op 11 Israëlische atleten in 1972, die de Academy Award voor Beste Documentaire won; de klimdocumentaire Touching the Void (2003); en het drama The Last King of Scotland (2006). In 2018 vertoonde Bozar een van zijn recentere films, Whitney (2018), over het leven van Whitney Houston.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Nog meer evenementen Films
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Alle kerstmarkten in België

De winter heeft zo zijn minder leuke kanten, zoals de koude temperaturen, de kans op verkoudheid en het gevoel van vermoeidheid dat soms om de hoek komt kijken. Maar gelukkig weegt dat allemaal niet op tegen de vele voordelen die dit seizoen te bieden heeft. De winter brengt namelijk een bijzondere, bijna betoverende sfeer met zich mee: denk aan de geur van warme glühwein, gezellige avonden bij het vuur, de feestdagen die warmte en samenhorigheid brengen, en natuurlijk het spektakel van vuurwerk

Vandaag

Meer evenementen vandaag