Europa, een onderzoeksgebied

image - Europa, een onderzoeksgebied

Over

De media benaderen nieuws vaak vanuit een lokale of nationale invalshoek. Maar veel kwesties moeten op transnationaal niveau worden bekeken, met name op Europees niveau. Hoe kunnen we economische en financiële, politieke, migratie- of milieukwesties documenteren als we stoppen bij de grenzen? Er zijn nieuwe transnationale structuren opgezet om deze onderzoeken op Europese schaal uit te voeren. Ze laten journalisten en media in verschillende landen vlotter samenwerken en ontwikkelen nieuwe digitale onderzoekstools. Het doel van die structuren is om de journalistiek van morgen vorm te geven.
Deze conferentie wordt mogelijk gemaakt door StreetPress, een Frans onlinemedium in het teken van stedelijke cultuur en sociale kwesties. Het pleit voor harde onderzoeksjournalistiek, die in staat is het vertrouwen tussen burgers en de media te (her)winnen.
Sprekers: worden nog aangekondigd
??? Inschrijving ???
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Uitsluitend voor volwassenen
Speciaal voor gezinnen
Speciaal voor kinderen
Speciaal voor studenten

Brussels Food Festival - 19e editie

09 mei 11 mei
Diverse Activiteiten Culinair evenementen
Boulevard du Souverain
Oudergem - Bruxelles
Het Brussels Food Festival viert al 10 jaar de liefde voor streetfood! Kom van 9 tot 11 mei genieten van een waanzinnig weekend vol heerlijke gerechten van hier en uit alle hoeken van de wereld. 35 wereldkeukens staan klaar om je smaakpapillen te verwennen! Voor de kleintjes is er een kinderzone met animatie op zaterdag en zondag van 14u tot 17u!

Andere evenementen Lezingen / Debatten

Lezing 'Het alledaags vergeten: Wat moet ik ermee?'

20 mei 2025
Lezingen / Debatten
Plazarama
Willebroek - Anvers
Wie heeft het nog niet meegemaakt, je legt je sleutels weg en enige tijd later weet je niet meer waar je die achtergelaten hebt. Of je bent in de supermarkt, maar je weet eigenlijk niet meer wat je juist wilde kopen. Vergetelheid, oudere volwassenen tillen er vaak zwaar aan. Maar heeft dit wel met leeftijd te maken? We geven inzicht in de praktische werking van het geheugen, daardoor kunnen zogenaamde “vergeet”-situaties beter geduid worden. We geven theorie maar kunnen ook samen oefenen!
Nog meer evenementen Lezingen / Debatten
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag