Cherubs - Rid Of Me

image - Cherubs - Rid Of Me

Over

Terecht geprezen als ‘de luidruchtigste popmuziek op de planeet’ door Pitchfork, zijn Cherubs hofleveranciers van sonische bedlam sinds hun oprichting in 1991. Na een onvoorziene terugkeer na twee decennia uit de spotlight, hebben de Cherubs nu hun krachten gebundeld met het al even gerespecteerde Relapse Records voor de release van hun vijfde album ‘Inmaculada High’.


Soepele, rommelende low-end ritmes spelen met feedback doordrenkte, chuggin’ gitaren, meedogenloze toon en zanger Kevin Whitley’s schrille vocalen. De band uit Texas verkondigt op dit nieuwe album luidkeels hun titel als bonafide noise rock legendes die doorgaan met het smeden van transgressieve maar opmerkelijk toegankelijke punk voor een uitgebluste wereld.


RID OF ME


Zware, melodieuze noisepunk uit Philadelphia met leden van Fight Amp en Low Dose. Luid en stil, rauw en toch verfijnd, raakt Rid of Me een gevoelige snaar bij iedereen die melodie, emotie en rake grooves wil horen, gefilterd door muren van noise en dissonantie.



Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen

Mojo & The Kitche Brothers + Sekushi

Tot 18 okt 2025
Concerten Pop / Rock / Pop-Rock
GC Den Dries
Retie - Antwerpen
Bij het vallen van de eerste bladeren brengen we jullie twee Belgische bands die je live móét gezien hebben. Verwacht psychedelische triprock, bezwerende grooves en een flinke brok energie. 🌀 Mojo & the Kitchen Brothers sleuren je mee naar de vroege jaren ’70 met hun mix van zware progrock en psychedelica. Denk aan Black Sabbath, Pink Floyd en Wishbone Ash, maar met de voeten stevig in het nu. 🔥 Sekushi klinkt als Khruangbin’s licht verwilderde broer, Charles Bradley op een trip of Ennio Morri
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit

Pelter Skelter: EQUAL IDIOTS

31 okt 2025
Concerten Pop / Rock / Pop-Rock
CC Palethe
Pelt - Vlaams Gewest
Vergeet alles wat je denkt te weten over Equal Idiots. Hun nieuwe titelloze plaat heeft zoveel meer gelaagdheid dan de Kempense kleigrond waaruit de band geboren is. Met producer Stijn Vanhoegaarden (Brutus) achter de knoppen hebben Thibault Christiaensen (31) en Pieter Bruurs (31) niet alleen het beste maar ook meest veelzijdige album van hun carrière gemaakt.
Nog meer evenementen Concerten > Pop / Rock / Pop-Rock
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag