Through the eyes of Vincent Cremer

image - Through the eyes of Vincent Cremer

Over

In het kader van de programmatie Through the eyes of bieden persoonlijkheden van buiten het Design Museum Brussels hun persoonlijke kijk op de tentoonstellingen van het museum. Een uniek bezoek op maat waarbij de keuze van het thema en de aanpak aan de sprekers wordt overgelaten. Laat u inspireren en begeleiden door uitzonderlijke mensen die u helpen de tentoonstellingen te bekijken met een andere blik. Op 26.04.2025 nodigt het Design Museum Brussels u uit om de tijdelijke tentoonstelling Skateboard te ontdekken door de ogen van Vincent Cremer, voorzitter van de vereniging Skateboarders.

Over Vincent Cremer
Vincent Cremer is voorzitter van de vereniging Skateboarders, een non-profitorganisatie die skateboarders in Brussel samenbrengt en zich inzet om het skateboarden in de stad te promoten en lid van het kunstenaarscollectief ‘Conard’. Vincent begon zijn skateboardavontuur in 1975 wanneer hij zijn eerste skateboard kocht. Van 1976/78 tot in de jaren 1990 nam hij deel aan talloze wedstrijden in België, Duitsland, Nederland en Frankrijk. Als pionier van street skateboarden won hij meermaals het Belgisch kampioenschap streetskateboarden en werd hij gesponsord door Jean Luc de la Fontaine, de vinylwinkel Arlequin en Etnies. Hij werd een keer derde in de Europese beker, daarna dertiende en elfde in de Wereldbeker (Duitsland, 1987 en 1988). In 2005/2006 raakte Vincent betrokken bij het collectief Brusk, wat leidde tot de oprichting van de vereniging Skateboarders en het skatepark Ursulines. Hoewel hij niet meer aan skateboarden doet, blijft Vincent coachen en advies geven.
Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Brussels Philharmonic Orchestra : Nuits d'été van Berlioz & 5de van Tchaikovski

20 sep 2025
Concerten Klassiek / Modern / Barok / Klokkenspel
Théâtre Saint-Michel
Etterbeek - Brussel
Berlioz zingt Les Nuits d'été, met de stem van sopraan Sara Hamidi, die ons vervolgens twee traditionele Perzische liederen zal voortbrengen.. De viool van de getalenteerde Alan Arif neemt ons mee op een Kurdish Dans, een wereldpremière van componist Qoutayba Neaimi. Een betoverende avond tussen Oost en West, met als hoogtepunt de 5e Symfonie van Tsjaikovski. De musici van Brussels Philharmonic Orchestra, onder de bezielende leiding van David Navarro-Turres, doen er alles aan om je mee te nemen
Nog meer evenementen Stages / Cursussen
Nog meer evenementen Région de Bruxelles-Capitale - Brussels Hoofdstedelijk Gewest
www.filous.be
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag