Op 15 augustus zetten we alle mama’s in de bloemetjes! Trakteer haar op een dag vol verwondering in het Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen.
Koop jouw ticket online en mama gaat gratis mee! Voor elk online aangekocht volwassenticket (€20) krijg je er een tweede cadeau. Gebruik de kortingscode MOEDERDAG2025 bij stap 1 van je bestelling.
Samen kunst bewonderen, spelen, creëren én genieten. Een onvergetelijke ervaring voor jong en oud.
Wat mag je verwachten op deze feestelijke dag?
Laat je vereeuwigen door illustratoren Kelly Hortense en Jango Jim. Tussen 10u en 16u30 tekenen ze een uniek familieportret in hun eigenzinnige stijl. Je vindt hen aan de inkom op niveau 1.
Theater de Spiegel neemt je mee in ruimte tussen hemel en aarde. Laat je verbeelding en zintuigen prikkelen bij de meesterwerken van Hans Memling, Jean Fouquet en Maerten de Vos. Een unieke ervaring voor je kleintje en jezelf in de museumzalen.
Laat je meevoeren door de betoverende expo van Hans Op de Beeck – nog slechts te zien tot en met 17 augustus 2025!
In deze instaprondleiding richt je samen met een KMSKA-gids je blik op een specifieke groep: de vrouwen die een actieve rol speelden binnen de kunstwereld - als kunstenaar, als opdrachtgever of verzamelaar.
We laten ons inspireren door de dialoog tussen de vaste collectie van het KMSKA en werk van Louise Bourgeois, Etel Adnan en Francis Alÿs in de tijdelijke tentoonstelling Visionair Verzameld. Onder de vakkundige begeleiding van museumgids en kunstenaar Ihor Biloushchenko gebruiken we mixed media technieken en allerlei soorten textiel om een eigen hedendaags werk te maken dat een dialoog aangaat met een oude meester.
Voor deze workshop heb je een apart ticket nodig.
Imagination Playground nodigt uit tot bouwen, stapelen en experimenteren. Een speelse manier om de ruimte te ontdekken en eigen creaties tot leven te brengen.
Creativiteit te veel? Kom zelf je eigen kunst creëren in het Open Atelier. Laat je inspireren en ontdek nieuwe technieken in het atelier. Voor alle leeftijden, geen voorkennis nodig!
Geniet van koffie en taart op het nieuwe terras in de museumtuin van de KMSKA Shop – mét een extraatje voor alle mama’s.
In Grand Café Madonna worden moeders culinair in de watten gelegd met aardbeien en donkere chocolade. Zalig toch?