Cursus Pendelen • Theorie & Praktijk

image - Cursus Pendelen • Theorie & Praktijk

Over

Uniek! Leer pendelen bij Bloom in Waregem onder begeleiding van Paul Van Egghen

Pendelen is van oudsher al een breed verspreide methode om in jezelf te kijken en antwoorden te vinden op allerlei levensvragen vanuit diepere lagen. In deze basiscursus pendelen onder begeleiding van docent Paul Van Egghen leer je eerst de essenties van de pendeltechniek: wat er nodig is om je correct af te stemmen en hoe je een juiste vraag kan stellen. Heel eenvoudige oefeningen en praktijktips zetten je snel op weg. Het vervolg is aan jou.

Vanaf les 2 bekijken we hoe je met kennis dient om te gaan richting jouw innerlijk weten, vragen via pendelkaarten kan structureren en je verstand en/of gevoel optimaal kan inschakelen om het antwoord juist in te schatten. De cursus omvat naast het technische gegeven twee hoofditems:

- Het materiële lesluik behandelt dagdagelijkse onderwerpen als voeding, keuzes die met beroep studie of gezondheid (kruiden etc.) te maken hebben.
- Het spirituele lesluik reikt aan hoe je globaal aan jezelf kan werken, vanuit een brede psychologische sfeer (schaal van Hawkins) of meer energetische wegen (chakra’s etc.)

Extra:
Deze Cursus Pendelen, bestaande uit vijf lesdagen, omvat ook het boek 'Pendelen, een cursus van Paul Van Den Ouweland' en een pendel naar keuze voor €140,-

Docent: Paul van Egghen
Extra info: na afloop ontvang je een certificaat van deelname

Lestijden:
- 10 oktober 2023 / 19:30 - 21:30
- 17 oktober 2023 / 19:30 - 21:30
- 24 oktober 2023 / 19:30 - 21:30
- 14 november 2023 / 19:30 - 21:30
- 21 november 2023 / 19:30 - 21:30

Kostprijs: € 140,00

Meld je vandaag nog aan voor deze boeiende en verhelderende cursus.
Let op: plaatsen zijn beperkt!


Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Uitsluitend voor volwassenen
Speciaal voor studenten

Infomoment opleidingen Acupunctuur, dry Needling, Tui Na, voeding, fytotherapie

14 jun 2025
Stages / Cursussen Gezondheid / Natuur / Welzijn
Borgerhout
Borgerhout - Anvers
hét infomoment dat je niet mag missen Tijdens het infomoment worden de opleidingen voorgesteld: je kunt presentaties volgen cursussen inkijken praten met docenten, studenten of de verantwoordelijken heel wat nuttige brochures verzamelen. praktische vraagstelling
Nog meer evenementen Stages / Cursussen > Cursussen
Nog meer evenementen Waregem
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag