image - À l'œuvre

Over

Bestaat een kunstwerk? En hoe bestaat het? Uit welke beweegredenen komt het voort, welk model is zijn spoor of afdruk? Wat is zijn bestaan? Wie spreekt en wie zwijgt er? 
Waar begint en eindigt een kunstwerk? Wat is de relatie met waarheid, leugen, woord, stilte, pijn en vreugde? Spijt? Wat doen mensen als ze naar een kunstwerk kijken? 

En de ondersteunende gebaren, het voortdurend transformeren? Waar drijft het weg? Waar loopt het vast? Hoe divergeert het? Welke relatie heeft het met de materialen waaruit het is samengesteld, de pigmenten, inkten, stoffen, papier, hout, alle stukjes en beetjes? Is het een object, een afdruk, een spoor: dingen en tekens, momenten samengevoegd? 


Praktische informatie

Deel :

Andere evenementen die je zouden kunnen interesseren

Rommelmarkt13 jul 2025
Toegang voor mensen met beperkte mobiliteit
Uitsluitend voor volwassenen

Rommelmarkt

13 jul 2025
Markten en Rommelmarkten Rommelmarkten
Feestzaal Les Tzars-De Linde
Jabbeke - Vlaams Gewest
Voor de 26ste maal wordt een rommelmarkt georganiseerd in het centrum van Zerkegem (deelgemeente van Jabbeke). In 2024 waren er 99 standen ingeschreven. Gelijktijdig richten De Wallestekkers hun pastoriefeesten in in de naburige omwalde pastorietuin. In zaal Sarkoheem (op het parcours) zijn de toiletten gratis beschikbaar. Een stand van 10 m. kost €5 waarbij de auto mag geplaatst worden. Een stand van 15 m. kost €10, een stand van 20 m. €15, enz. Inschrijven via gezinsbond.zerkegem@gmail.com.
Nog meer evenementen Tentoonstellingen > Verschillende technieken
Nog meer evenementen Province de Liège
NIEUWSBRIEF
Abonneer je op onze nieuwsbrief:

Ik schrijf me nu in
JE EVENEMENT
Indien je een evenement aan de site wilt toevoegen, klik dan hieronder
Voeg je evenement toe
WEDSTRIJDEN
Doe mee aan onze wedstrijden
Ontdek de wedstrijden

Thema's

Vandaag

Meer evenementen vandaag